Lenovo V14 R7 5700u laptop nasıldır?

BTZ

Decapat
Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki linkteki laptopu almayı düşünüyorum. Masaüstü bilgisayarım olduğundan ötürü laptopta oyun oynamayı düşünmüyorum. Office, MatLAB, Visual Studio Code (NodeJS/ReactJS gibi) benzeri programları kullanmayı düşünüyorum belki basit AutoCAD çizimleri de yapabilirim. Bana genel olarak F/P gözüküyor ama TN panel olması bende biraz endişe uyandırdı. 14" olması benim için sorun değil aksine avantaj bile denilebilir ama bu laptopu veya benzeri TN panel laptopları kullanmış olup konu hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Ayrıca bahsettiğim kategorilerdeki işlerimi yapmam ve genel kullanımlar için sizce yeterli midir?

Ek olarak satıcı Techburada güvenilir midir? Daha önce alış veriş yapan var mıdır?

Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum, hepinize sağlıklı günler diliyorum.

TN Panelin dezavantajı sağdan, soldan, yukardan baktığında baya görüntü bozuluyor göremiyorsun bir şey. Ama Laptop'u zaten karşıdan kullanacağın için pek sorun edeceğini sanmıyorum. Ha ben tercih eder miyim? o görüntüyü görmek pek hoşuma gitmiyor VA veya IPS tercih ederim. Bahsettiğin işleri rahat yaparsın ama AutoCAD çizimlerinde pek sağlıklı olur mu emin olamıyorum.

TN Panelin dezavantajı sağdan, soldan, yukardan baktığında baya görüntü bozuluyor göremiyorsun bir şey. Ama Laptop'u zaten karşıdan kullanacağın için pek sorun edeceğini sanmıyorum. Ha ben tercih eder miyim? o görüntüyü görmek pek hoşuma gitmiyor VA veya IPS tercih ederim. Bahsettiğin işleri rahat yaparsın ama AutoCAD çizimlerinde pek sağlıklı olur mu emin olamıyorum.
Çok basit çizimler için ya, bahsettiğim gibi evde masaüstü var zaten gerekli durumlar için. Genel olarak işte kullanma amacıyla alıyorum. Muhtemelen alacağım, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı