Lenovo V15-ADA bilgisayarı alayım mı?

Bu devirde oyun için min RTX 3050 alacaksın yeni çıkan oyun dahil bir süre oynarsın rahat. Bütçen yoksa ikinci el veya yine en kötü GTX 1650 ekran kartı olan Ryzen 5 veya i5 işlemci altı bakmayacaksın.

Valorant, PUBG Mobile ve CS:GO oyunlar için Vega 6, Vega 8 veya eş değer MX serisi laptop alırsın ama yine de çok iyi sonuçlar bekleyemezsin.

Paran yoksa yapacak bir şey yok ekonomi malum ve Coinciler yüzünden oyuncu pazarı bitmiş durumda.

Son düzenleme:
Bu devirde oyun içinmin RTX 3050 alacaksın yeni çıkan oyun dahil bir süre oynarsın rahat. Bütçen yoksa ikinci el veya yine en kötü GTX 1650 ekran kartı olan Ryzen 5 veya i5 işlemci altı bakmayacaksın.

Valorant, PUBG Mobile ve CS:GO oyunlar için Vega 6, Vega 8 veya eş değer MX serisi laptop alırsın ama yine de çok iyi sonuçlar bekleyemezsin.

Paran yoksa yapacak bir şey yok ekonomi malum ve coinciler yüzünden oyuncu pazarı bitmiş durumda.

Bende arıyorum zaten satıcılara güvenemiyorum adam laptop satıyor ekran kartı ya da RAM iyi 15.000-20.000 TL kalan ne varsa tırt.
@Silverhand2077 eski oyunları övdüyse normaldır.

Bahsettiğiniz bilgisayarın bir modelini Letgo'da buldum teşekkürler.

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz bilgisayarın bir modelini Letgo'da buldum teşekkürler.
Model ne veya özellikler nedir?

ekran kartı ya da RAM iyi 15.000-20.000 TL kalan ne varsa tırt.
Satıcı satmak için herşey der, yalan bile söyler dürüst değil ya da bilmiyor. RTX 3050 laptop ve GTX 1650 laptop sıfırlar aynı fiyatta görünüyor o yüzden RTX 3050 alıp DLSS ile daha iyi performans verir.

Satıcı satmak için her şey der, yalan bile söyler dürüst değil ya da bilmiyor. RTX 3050 laptop ve GTX 1650 laptop sıfırlar aynı fiyatta görünüyor o yüzden RTX 3050 alıp DLSS ile daha iyi performans verir.

Şu an bunu almayı pilanlıyorum
Ryzen 5 3550H- 8 çekirdek işlemci 16 GB 2666 MHz DDR4 RAM 2 GB paylaşımlı Vega 6 ekran kartı 4 GB harici Radeon RX 560X GDDR5 ekran kartı 128 GB yüksek hızlı NVMe SSD (diğer M.2 SSD slotu boştur isteyen buraya da SSD takabilir)+ 1 TB HDD vardır ışıklı klavye + Dolby ses + Nitro Sense 15.6" Full HD 1080p IPS ekran
Satıcı dürüst gibi.

Satıcı satmak için her şey der, yalan bile söyler dürüst değil ya da bilmiyor. RTX 3050 laptop ve GTX 1650 laptop sıfırlar aynı fiyatta görünüyor o yüzden RTX 3050 alıp DLSS ile daha iyi performans verir.

Bundan önceki satıcı 16 GB ram demiş ama hafıza 128 GB SSD yok ekran kartı ortalama ama adam 6000 demiş 4 GB RAM 32 GB hafıza 7000 demiş 4GB RAM 1TB hafıza SSD yok 10.000 demiş.

@Silverhand2077 Depolama ve RAM'e bakma. Yükseltilmeyen laptoplarda parça ekran kartı ve işlemcidir. İşlemci ve ekran kartı alabileceğin en iyisini al. Ekran kartı iyi ise zaten işlemcide kötü olmaz. Oyun için öncelik ekran kartı en üst seviye hangi bilgisayarda ona bak. RAM ve depolama sonradan da takarsınız paranız olduğunda.

@Silverhand2077 Depolama ve RAM'e bakma. Yükseltilmeyen laptoplarda parça ekran kartı ve işlemcidir. İşlemci ve ekran kartı alabileceğin en iyisini al. Ekran kartı iyi ise zaten işlemcide kötü olmaz. Oyun için öncelik ekran kartı en üst seviye hangi bilgisayarda ona bak. RAM ve depolama sonradan da takarsınız paranız olduğunda.

8 GB DDR4 3200MHz RAM ✔️1 TR(1000GB) Hızlandırılmış HDD (SATA 2) ✔️HARİCİ 4 GB NVIDIA GeForce GTX1050 ve ✔️DAHİLİ Intel UHD Graphics 630 ekran kartlı ✔️Turbo termal soğutma sistemi ✔️8 Çekirdeklidir (4 çekirdekli i5 işlemcilerle karıştırmayın ) ✔️i5 8300H İşlemcili ✔️Bataryası iyi durumda (Kullanıma göre 1 saat ve üzeri) ✔️Turbo Bost ile 3.20 GHz ✔️ayarlanabilir Işıklı klavye ✔️1920x1080 15.6" Full HDD IPS Mat Ekran,
Bu iş görebilir

@Silverhand2077 Ekran kartı GTX 1050 ve GTX 1050Ti arasında ama GTX 1050'den güçlüdür sıkıntı olmaz. Acer Nitro 5 eski kasaları ısınma sorunluydu. Alabilirsen o fiyatlarda GTX 1050Ti bul veya GTX 1650 alabilirsin ikinci el.

@Silverhand2077 Ekran kartı GTX 1050 ve GTX 1050Ti arasında ama GTX 1050'den güçlüdür sıkıntı olmaz. Acer Nitro 5 eski kasaları ısınma sorunluydu. Alabilirsen o fiyatlarda GTX 1050Ti bul veya GTX 1650 alabilirsin ikinci el.
Baktım biraz her yerde günümüzde laptoplarda 1050 ti alınmaz güçlü olsada sıkıntı çıkartır diyorlar

Geri
Yukarı