Lenovo V15 alınır mı?

mirroR_65

Decapat
Yer
Van
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleme:
Link atın. Bir sürü V15 var.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...82c500nntx-p-HBV000014MKOP?magaza=HızlıMarket
Bu mu?
Hayır.

Ürün Yorumu:
Tekirdağda yaşamama ve Gaziantepten gönderilmesine rağmen ürün 2 günde elime ulaştı. Paketleme çok iyiydi. Ürün anlatıldığı gibi youtubeden işlemci ve ekran kartının performans testlerini izleyebilirsiniz. Bu segmentte bu fiyata alınabilecek en iyi ürün diyebilirim. Ben 8gb ramli versiyonunu aldım 300-400 lira daha koyarak 12 gblı versiyonunu almanızı tavsiye ederim. Harici bir ekran kartı olmadığı için ramin 2gblık kısmını radeon grafik kartı kullanıyor. Ürün freedos olarak geliyor windowsu kurduktan sonra Microsoft storeden lenovo vantage uygulamasını indirip ordan da güncellemeleri yapmanızı öneririm. Ürünün malzeme kalitesi ve ekranda kullanılan panel iyi değil. Oyuncu bilgisayarı değil ama yinede grafikleri iyi olmayan oyunları oynayabilirsiniz. Ofis kullanımı için birebir. Oldukça hafif ve sessiz çalışıyor. Hdmı çıkışı bulunmakta ayrıca bir monitöre bağlayıp öyle de kullanabilirsiniz aksi takdirde ekran ve görüntü kalitesi sizi çok memnun etmeyecektir. Kontrast parlaklık ve doygunluk ayarlarıyla uzun süre uğraşmama rağmen ışık parlamaları ve renkler rahatsız ediyor. Sonuç olarak güçlü bir işlemciye sahip güzel bir ürün. Satıcıya özenle paketlemesinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ryzen 5 4500u ile karşılaştırması.
i5 2450M kullanıyorum şu an memnun değilim attığınız laptopdaki işlemci beni memnun eder mi?
Not: 10 sene bozulana kadar kullanacağım.
İşlemci en son çıkan Intel i5, arada 9 nesil fark var. Gayet seri bir işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı