Lenovo V155-15API vs Asus VivoBook 15 X512DA-EJ957

arrowbit1

Hectopat
Kek günü
Daha fazla  
Arkadaşlar maks verebileceğim fiyat 3200TL. Günlük ofis işleri, borsa takip gibi işlerde kullanacağım bir bilgisayar arıyorum. Bu ikisi arasında çok kaldım. Teşekkürler.

Başka önerebileceğin bu tarz bilgisayar var mı acaba? Teşekkür ederim cevabın için.

Belirttiğin fiyat limitinin 50TL daha üzeine çıkabilirsen bunu öneririm. Bende almayı düşünüyorum bunu.

Hocam bu bilgisayar da canavar çıktı :D.Özellikleri ve incelemelere göre aşırı iyi duruyor.50Tl fazla verip bunu almak daha mantıklı gibi geldi.Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için.
Belirttiğin fiyat limitinin 50TL daha üzeine çıkabilirsen bunu öneririm. Bende almayı düşünüyorum bunu.
Biraz bilgisayar konusunda az bilgiliyim.Sorduğum soru sana saçma gelebilir fakat bu PC'de 20 gb ram var mı yoksa 20gb'a kadar yükseltebiliyor muyuz ? Komik bir soru olabilir fakat gerçekten anlayamadım :D.200Tl daha az verip 8 gb ramlisi var çünkü.
Bir de önerdiğin bilgisayarın ucuz hali trendyol'da satılıyor ;

Son düzenleme:
Hocam bu bilgisayar da canavar çıktı: D. Özellikleri ve incelemelere göre aşırı iyi duruyor. 50TL fazla verip bunu almak daha mantıklı gibi geldi. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için.

Biraz bilgisayar konusunda az bilgiliyim. Sorduğum soru sana saçma gelebilir fakat bu PC'de 20 GB RAM var mı yoksa 20GB'a kadar yükseltebiliyor muyuz? Komik bir soru olabilir fakat gerçekten anlayamadım: D. 200TL daha az verip 8 GB ramlisi var çünkü.
Bir de önerdiğin bilgisayarın ucuz hali Trendyol'da satılıyor;

20GB RAM var. Eğer satıcı güvenilirse Trendyol'da bir seçenek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı