Lenovo V570C Zula kaldırır mı?

Bilgisayar çok eski bir bilgisayar. Zula zaten çok sistem isteyen bir oyun değil. Ayarları düşüğe çekip, forumdaki bilgisayar hızlandırma rehberlerini uygularsanız düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynarsınız. Ayrıca hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Bilgisayar çok eski bir bilgisayar. Zula zaten çok sistem isteyen bir oyun değil. Ayarları düşüğe çekip, forumdaki bilgisayar hızlandırma rehberlerini uygularsanız düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynarsınız. Ayrıca hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?
Windows 7 kullanıyorum teşekkürler kaldırır demi yani düşük ayarlarla

Birde hızlandırma rehberinin link ini verebilirmisiniz

Windows 7 kullanıyorum teşekkürler kaldırır demi yani düşük ayarlarla

Evet, düşük ayarlarda 40-80 FPS arası oynarsınız tahminimce.

Bu rehberdeki adımları uygulayın. Bazı adımlar Windows 10 için olsa bile işinizi görecektir.

Evet, düşük ayarlarda 40-80 FPS arası oynarsınız tahminimce.

Bu rehberdeki adımları uygulayın. Bazı adımlar Windows 10 için olsa bile işinizi görecektir.
Tamam teşekkürler windows 7 hızlandırma rehberini buldum ve yaptım peki ayarları en düşüğe aldım ama zula da çözünürlüğü düşürmek gerekirmi

Yeni konular

Geri
Yukarı