Lenovo vantage ayarları nasıl olmalı?

mirzayefx

Centipat
Daha fazla  
Selamlar herkese, dun ilk defa bir Gaming laptopa sahib oldum Lenovo Legion 5 Pro, ve hayatimda hiç Gaming laptop kullanmadigim icin nasıl ayar yapacagim hakkinda hiç fikrim yok. Lenovo vantage diye bir uygulama var ve orada bayağı bir ayar var, bazi arasdirmalarima gore conservation mode kullanmayi tavsiye ediyorlar oyundayken veya pilde kullaniyorken acik olmasi daha iyiymis pil omru icin ancak diger ayarlar hakkinda fikrim yok, bu uygulama hakkinda bilgisi olan varsa yardim edebilir mi?
Oyundayken hangi ayar, oyunda degilken disardayken programming yaparken hangi ayarda kullanmam gerek cevablarsaniz sevinirim, tavsiyelerinize acigim simdiden teşekkürler.

Asagidaki gorselde ayarlarin fotografini ekledim.

Dosya Ekleri

• 20220320_134403.jpg
    20220320_134403.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 306
  • 20220320_134421.jpg
    20220320_134421.jpg
    148,8 KB · Görüntüleme: 274
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende MateBook var oyun bilgisayarı değil ancak buna benzer bir ayar varsa bu ayarı açın. 1.5 senedir cihazı kullanıyorum pil sağlığı bu ayar sayesinde %96. (Yeri geliyor kafa dağıtmak için oyun da oynuyorum şarjda.)
1647772819100.png

Bende MateBook var oyun bilgisayarı değil ancak buna benzer bir ayar varsa bu ayarı açın. 1.5 senedir cihazı kullanıyorum pil sağlığı bu ayar sayesinde %96. (Yeri geliyor kafa dağıtmak için oyun da oynuyorum şarjda.)
Eki Görüntüle 1337432

Ozaman oyundayken ve sarjdayken bu ayari kullanmak iyidir ve bir sorum daha var,
dişardayken Hybrid mod var onu kullanmayi oneriyor musunuz?
ve Over Drive hakkinda bilginiz varsa benimle paylaşirsaniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı