Lenovo Vantage çoğu ayarlar gözükmüyor

Seybır

Decapat
Daha fazla  
Benim laptopum Lenovo. Vantage indirdim görev çubuğuna sabitledim fakat bütün ayarlar gözükmüyor mesela özel işlev etkin F11 etkin vardı o yok yüksek performans kipi akıllı soğutma kipi vardı onlar yok. Hepsi gitti anlamadım, nasıl çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeleri yaptınız mı ? Driverleri kurmadan bazı seçenekler gelmiyor. Bide Microsoft mağazasından destekliyor ise Lenovo Hotkeys indirmeniz gerekiyor sanırsam FN tuşu için.

Benim laptopum Lenovo. Vantage indirdim görev çubuğuna sabitledim fakat bütün ayarlar gözükmüyor mesela özel işlev etkin F11 etkin vardı o yok yüksek performans kipi akıllı soğutma kipi vardı onlar yok. Hepsi gitti anlamadım, nasıl çözeceğim?
Öncelikle Vantage'ı tamamen sil, ardından Aygıt Yöneticisi, Sistem Aygıtları ve oradan System Interface Foundation V2 Device'ı "cihazı kaldır + sürücüleri sil" şeklinde kaldır. Vantage'ı tekrar indir sorunun çözülecektir.

Öncelikle Vantage'ı tamamen sil, ardından aygıt yöneticisi, sistem aygıtları ve oradan System ınterface foundation V2 Device'ı "cihazı kaldır + sürücüleri sil" şeklinde kaldır. Vantage'ı tekrar indir sorunun çözülecektir.

Eminsin değil mi sonra sorun çıkmasın PC de.
Güncellemeleri yaptınız mı? Sürücüleri kurmadan bazı seçenekler gelmiyor. Bir de Microsoft mağazasından destekliyor ise Lenovo hotkeys indirmeniz gerekiyor sanırsam FN tuşu için.

Destekliyor.

Hayır sorun çıkmaz. Aynısını yaşamıştım.

Şimdi yaptım eyvallah düzeli ama yüksek performans kipi falan çıkmıyor Lenovo hotkeys e giirdim orada FN+Q la geçiyordum bastım bir şey olmuyor normalde ekranda çıkıyordu bir de FN+r var monitörün Hz ini iyileştiriyormuş ama sanırım o her laptopta olmuyor?

Şimdi yaptım eyvallah düzeli ama yüksek performans kipi falan çıkmıyor Lenovo hotkeys e giirdim orada FN+Q la geçiyordum bastım bir şey olmuyor normalde ekranda çıkıyordu bir de FN+r var monitörün Hz ini iyileştiriyormuş ama sanırım o her laptopta olmuyor?
Laptopun modeli ne? FN+Q yapınca güç modunun değişmesi lazım eğer Legion kullanıyorsan.

Legion olmasına gerek yok. Ben ThinkBook kullanıyorum FN+Q kombinasyonu ile kip değiştiriyor. Bir şey eksik olduğu için büyük ihtimalle böyle sorunlar çıkartıyor bence.

Ne sorunuki anlamadım.
Laptopun modeli ne? FN+Q yapınca güç modunun değişmesi lazım eğer Legion kullanıyorsan.
hocam unuttum şimdi ama büyük ihtimal ile buLENOVO IdeaPad 3 15.6"/Ryzen 5 3500U 2.1/8GB Ram/512GB/FHD Win 10 Laptop Gri 81W1005STX

Bilgisayara yeni yakın zaman içerisinde format filan mı attınız ? Hızlı ayarlardaki simgeler sadece driver yüklü olmadığı zaman gözükmüyor normalde. Driverleri kurunca hepsi geliyor. Ama bazı kısayollar bilgisayardan bilgisayara fark ediyor. Mesela ablamın bilgisayarındaki kısa yollar içerisinde klavye ışığı var iken benim bilgisayarım da böyle bir kısayol yok.

Geri
Yukarı