Lenovo Vantage düzgün çalışmıyor

zSakura

Decapat
Daha fazla  
Selam Lenovo PC'ye sahibim. Vantage'ye güç modunu açmak için girdim ve güç seçenekleri ve klavye RGB degistirme seceneginin olmadığını fark ettim sil yükle yaptım daha da bozuldu nasıl duzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG20220522104858.jpg
    IMG20220522104858.jpg
    198,6 KB · Görüntüleme: 63
Storeden indirdim siteden indirmeye caliainca storeye atiyordu.
Hocam tekrar sil yükle yapın, bir ara bende de bozulmuştu. Güncellemeler ile düzeliyor. Güncelleme denetleme kısmından cihazınız için olan BİOS ve ekstra güncellemeleri de indirebiliyorsunuz uygulama üzerinden.

Hocam tekrar sil yükle yapın, bir ara bende de bozulmuştu. Güncellemeler ile düzeliyor. Güncelleme denetleme kısmından cihazınız için olan BİOS ve ekstra güncellemeleri de indirebiliyorsunuz uygulama üzerinden.
Deneyeyim sonucu atacağım
tekrardan sil yükle yaptım halen düzelmedi . zaten bi performans sorunu vardı . youtubeden aynı pcnin videolarına baktığımda valo gibi oyunlarda 80 fps yerine 250 fps aldıklarını farkettim servise götürme taraftaryım.
1653208089100.png

bunun iade şeysi falan olur mu yoksa tamir falan mı ederler? 30 nisanda almıştım.

Son düzenleme:
Tamirlik bir durum olduğunu sanmıyorum sadece program ile alakalı bir sorun.
performans sorunu için diyorum hocam . normalde valorantta 1080p de 4x mssa da 250 fps alıyor donanım adamın incelemesinde . ama ben 80 fps alıyorum tuhaf değil mi? fivemde 37 fps alıyorum.
fps değerleri genel olarak böyle oyun içi 170 üstüne çıkmıyor en düşük 80 oluyor ama genel oladark 155 arası gta5de 59 falan.
1653211225661.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı