Lenovo Vibe P1 Nasıldır ?

FurkanEmir41

Kilopat
Makaleler
46
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni bir telefon almaya karar verdim ve Kadıköy'e giderken reklam tabelalarında Lenovo Vibe P1 model telefonu gördüm. Telefon 1300 TL almadan önce bir kaç soru sormak istiyorum. Telefonla oyun oynamayacağım sadece kamerası iyi olsun şarjının uzun gideceğinden eminim çünkü günde 30 dakika telefon kullanıyorum.
1- Lenovo'nun arayüzü nasıl ?
2- 1300 Türk lirası fiyatı hak ediyor mu ?
3- Teknik servis sıkıntısı var mı ?
Sorularım bu kadar arkadaşlar telefonun özellikleri de bunlar:
5000mAh Li-Po batarya
5.5'' 1920x1080 ekran
2 GB RAM
Snapdragon 615 işlemci
189 gram ağırlık
Adreno 405 grafik işlemci
32 GB Hafıza
Sizce alınabilir bir cihaz mı ?
LENOVO VIBE P1 AKILLI TELEFON GÜMÜŞ

Cevap verecek kimse yok mu ?

Lenovo P70 kullanıcısı olarak cevap vereyim;
1- Lenovo'nun arayüzü çok hoşuma gitti benim. Menü yok her şey ana ekranda bunuda belirteyim.
2- Bence haketmiyor 1300 lira para verdikten sonra ben Snapdragon 615'li bir cihaz almak istemem.
3-Bir fikrim yok.

Performans olmadıktan sonra 5000 mAh'in bir önemi bulunmuyor.

Lenovo P70 kullanıcısı olarak cevap vereyim;
1- Lenovo'nun arayüzü çok hoşuma gitti benim. Menü yok her şey ana ekranda bunuda belirteyim.
2- Bence haketmiyor 1300 lira para verdikten sonra ben Snapdragon 615'li bir cihaz almak istemem.
3-Bir fikrim yok.

Performans olmadıktan sonra 5000 mAh'in bir önemi bulunmuyor.
Hocam oyun oynamayacağım zaten oyun oynamak için tabletim olduğu için telefon arka planda kalıyor benim için, performans beklentim zaten yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı