Lenovo Y27-30 vs Dell S2522HG

DenizmeN

Hectopat
Monitör
Y27-30
Herkese iyi günler dilerim. Öncelikle hem FPS hem de renk açısından güzel bir monitör almak istiyorum. Y27-30 modeli hem fiyat olarak hem performans olarak güzel gözüküyor ama çok fazla test videosunun olmaması sebebiyle forum üyelerinden biraz yorum istemek durumunda kaldım. İlgilenirseniz sevinirim. Bu arada önereceğiniz monitör varsa 24"/27" ve IPS panel tercihimdir. TN veya başka bir panel almak istemiyorum.
Teşekkürler.

Bir de.
Dell S2522HG
Modeli nasıldır? 6000 TL imiş alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo baktığın Dell'e göre daha iyi. Dell'in o modeli yerine Dell 27 inç bu modeli alternatif olur.

Senin bütçende 24 inç olarak MSI Optix MAG274R2 27'' 165Hz 1MS(MPRT) G-Sync OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu öneriyorum.
Renk ve performans olarak başarılı. Lakin mağazadan gidip ölü piksel testi yapmanızı tavsiye ediyorum. Ölü pikselli MSI'lar yine aramızda gibi.

Hocam öncelikle önerin için teşekkür ederim. Yalnız 1ms MPRT monitörlerden ziyade 1 ms GtG monitör tercih etmeyi düşünüyorum. Dell S2522HG vatan da 5900 TL civarında fiyatı iyi fakat ölü piksel durumda ya da herhangi başka bir konu durumunda iade de sorun yaşar mıyız sizce?

Hocam öncelikle önerin için teşekkür ederim. Yalnız 1ms MPRT monitörlerden ziyade 1 ms GtG monitör tercih etmeyi düşünüyorum. Dell S2522HG vatan da 5900 TL civarında fiyatı iyi fakat ölü piksel durumda ya da herhangi başka bir konu durumunda iade de sorun yaşar mıyız sizce?

GtG değerinin bir anlamı yok. GtG değeri pazarlama taktiği oluşması için yazılan bir değer. Bunlar seni yanıltmasın. Baktığın Dell'in tepkime süresi 4 ms üstü çünkü.
Mağazadan alacaksan orada mağaza çalışanı ürünü açıp ölü piksel testi yapıyor. Bunu yaptırır, kendin görür alırsın. Vatan bu konuda sağlam firmadı. İtopya, Sinerji gibi değiller.
Ayrıca Dell'in müşteri hizmetleri en kaliteli hizmeti sunuyor. Sorun yaşamazsın. Alınca duygularını paylaşırsın. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı