Lenovo Y50-70 Isınma Olur mu?

xElvin

Hectopat
Daha fazla  
Selamun aleyküm. Yeni laptop almayı düşünüyorum. N550jk alacaktım ama fiyat fazla oldu bende Lenovo'ya yöneldim. Laptop'u daha çok normal kullanım için istiyorum. Yabancı film, dizi, oyun oynarım ama BF3 falan oynamam. Genellikle point blank oynarım. Bu oyun benim eski laptopda bile biraz donma olsa da oynatıyor. Bunda hayli hayli oynatır bence. Araştırdığım kadarıyla tek sorun ısınma. Kullanan arkadaşlar veya bilenler dediğim şeyler için ısınma fazla olur mu ? Sistem özelliklerini yazmaya gerek yok bence. Değerli yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma uzun süreli kullanım ve temizliğin yapılmaması gibi durumlarda olur. Fakat iyi bakarsanız ve birde kaliteli soğutucu alırsanız hiç bir sorun teşkil etmez. (y)

Isınma uzun süreli kullanım ve temizliğin yapılmaması gibi durumlarda olur. Fakat iyi bakarsanız ve birde kaliteli soğutucu alırsanız hiç bir sorun teşkil etmez. (y)
Yorumun için teşekkürler. Uzün süreli dediğin ben akşamları PC başında olurum. 7-8 saat o da dediğim gibi sadece film, o kadar süre oyun oynamam. Isınma olur mu yine de ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hava cıkış izgaraları kapanırsa olur. Ama normal koşullarda ısınmaz rahat olabilirsiniz. Sadece kullandığınız zemine dikkat edin hava alışverişine el verişli olsun.

Kesinlikle alt havalandırma deliklerini açık bırakırsanız sorun yaşamazsınız. Kesinlikle donma sıkıntısıda olmaz. Sıkıntı online oyunlarda anlık takılmalar oluyor, bu sıcaklık değerinden değil, değerler çok normal. Sanırım harfdiskten kaynaklı bir sorun. SSD almayı düşünüyorum bende bu yüzden.

Kesinlikle alt havalandırma deliklerini açık bırakırsanız sorun yaşamazsınız. Kesinlikle donma sıkıntısıda olmaz. Sıkıntı online oyunlarda anlık takılmalar oluyor, bu sıcaklık değerinden değil, değerler çok normal. Sanırım harfdiskten kaynaklı bir sorun. SSD almayı düşünüyorum bende bu yüzden.
Nasıl açık bırakıcaz ? arkadaşın biri fan toz olmasın diye bez kullanmışlar onu çıkarın ısınma olmaz diyor.SSD koymak oluyor mu ?

İlginç geldi bez olayı. Bir masanın üstünde kullanırsanız cihazı veya soğutucu ile kullanırsanız, Açık bırakmış olursunuz. SSD ise uçurur heralde laptop' u bende mayıs gibi almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı