Lenovo Y50 Ekran Kartı Driver Güncelleyince Oyunlarda Donma Sorunu

luxdator

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Benim problemim sürücüleri güncellemek ile alakalı. Şöyle, bilgisayarda normalde oyun oynarken bir sorun yaşamazken ne zaman Geforce Exprience ile ekran kartı sürücümü güncellesem oyunlara girince birkaç saniye sonra bilgisayar donuyor. Hiçbir tepki alamadığım için reset atmak zorunda kalıyorum. Sonra aygıt yöneticisinden daha eski bir sürücüyü yüklüyorum ve hiçbir problemim kalmıyor (güncel sürücüden mahrum kalmak hariç). Oyunlarım steamden, W10 kullanıcısıyım. Bu konu hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Şimdi BIOS'u güncelledim. Hayır onu denemedim, teşekkürler eğer çözülmediyse onu da deneyeceğim.

Ne yaptıysam olmadı, şimdi eski bir sürücüye dönmeye çalışıyorum. Ama galiba olay eski- yeni ile alakalı değil daha farklı gibi geliyor ama çözemedim nedenini. Ekran kartım bozuk olsa hepsinde aynı hatayla karşılaşırdım gibi geliyor. Bu arada hdd oyun takıldığında nedense çok ısınıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı