LENOVO Y500 Recovery Geri Getirme

thelast

Hectopat
Selamlar, bir kaç kez konu açmıştım. Sonunda karar vererek Lenovo Y500 aldım. :) Ancak şöyle bir sorunum oldu;

Bilgisayar'a Windows 8.1 kurmak istedim.Yükseltmeyi denedim ama SLI çalışmadı. UEFI'den mavi ekran aldım, UEFI'siz çalıştırdım. GPT bölümü dedi. Sonra forumdan bir kaç kere araştırdım. Tüm bölümleri silerek çözüldüğünü gördüm. Denedim çalıştı. Tabi, recovery'de silindi... Ancak garantisinin bozulduğunu korktuğumdan dolayı bir de bir kaç sebebten geri yollayacağımdan dolayı Recovery'yi geri getirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

Recovery bölümü D bölümündeki sürücüler değilmi ?
Bimediğim için soruyorum ...

Recovery Bilgisayarıma girdiğinizde bir bölüm olarak gözükmez. :) Bilgisayara format atımaya yarıyor Recovery, driver'lerle falan uğraşmıyorsun içinde yüklü geliyor, Lenovo'nun programları yüklü geliyor vs vs. :)

Recovery Bilgisayarıma girdiğinizde bir bölüm olarak gözükmez. :) Bilgisayara format atımaya yarıyor Recovery, driver'lerle falan uğraşmıyorsun içinde yüklü geliyor, Lenovo'nun programları yüklü geliyor vs vs. :)

Güç düğmesinin üzerine küçük bir düğme daha var , onun bu işle bir alakası varmı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı