Lenovo Y510P mi ASUS N550JK mı?

• Konuyu başlatan EnderÜnal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
E

EnderÜnal

Ziyaretçi
Merhabalar, yakın zamanda laptop alacağım için araştırmalar yapıyordum. Seçeneklerimi 2 ye kadar düşürdüm ancak bu noktada karar veremedim.
Lenovo Y510P :
Lenovo Y510p 59 415877 I7 8gb 1tb 2xgt755m 2gb GittiGidiyor'da 179150755
ASUS N550JK :
Asus N550jk-cn168h I7-4700 12gb 1tb 4gvga 15.6w8 GittiGidiyor'da 179957111
Bu 2 notebook aslında birbirine çok benziyor fakat ekran kartları farklı. Hangisi oyunlarda daha yüksek fps verir ? Sizin tercihiniz ne olurdu sebebiyle belirtirseniz memnun olurum.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa Asus alman yararlı olacaktır. SLI çok bir performans vermez sana sonuçta 755m. Arkadaşlarında yorumlarını bekle fakat ben Asus diyorum

Teşekkür ederim, ben de ASUS'tan yanayım biraz ama böyle çift ekran kartı falan deyince Lenovo aklımı biraz karıştırmıştı. Başka arkadaşların da yorumlarını bekliyoruz.
İyi forumlar.

Forumlarda okuduğum kadarıyla Y510p çok ısınıyor, şikayetçi olan pek çok kişi var 7 serisi bir SLI yerine (SLI işi zaten laptopta sıkıtı) 8. veya 9. nesil gtx bir ekran kartına yönelmen ileriye dönük olarak daha mantıklı bir seçim olur.

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
Ekran kartı modellerinden pek anlamadığım için sli ye baktığımda ilk bakışta etkilendim ama sanırım gtx serisi daha iyiymiş.
Bunun yanısıra Asus un tasarımı biraz daha kibar geldi. Hantal görünümlü bir laptop da almak istemediğim için 90% ihtimalle Asus N550jk olacak.
Tekrardan yorumlar için teşekkürler yine de aklında başka laptop olanlar önerebilir önerilere açığım.
İyi forumlar. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı