Lenovo Y510P (SLI değil) İçin Soğutucu

Boyutları şöyle yazıyor = 387 x 259 x 15,5 - 36mm (15,23 x 10,19 x 0,61 - 1,41") ben hangisi neresi anlamadım, umarım anlamışsındır :)

387 mm
Boyutları şöyle yazıyor = 387 x 259 x 15,5 - 36mm (15,23 x 10,19 x 0,61 - 1,41") ben hangisi neresi anlamadım, umarım anlamışsındır :)
sanırım. 400 mm'lik bir tahata stand kesebilir misiniz?(Plastik olsa da iyi olur.) Şöyle birşey yani;
fae.png

Aslında siz yapım aşamasını zahmet olmazsa resimler ile anlatırsanız ben tıpatıp aynısını yapabilirim sanırım. Dediğiniz marka fan da alıp monte ederim, o tarz şeyler elimden gelir. Tabi zahmet olmazsa eğer :) Sadece benim bilmediğim mekanik şeyler, fanın hızını ayarlayan düğme vs..

Flood oluyor fakat:

Ya da bana hangi fan modelini almam gerektiğini, fan hızını ayarlayan mekanik kısmı nerden, (ismi ne ise) hangi isimle almam gerektiğini söylerseniz sanırım ben yapabilirim. Tahta kısmı falan halledilebilir şeyler ama mekanik kısım zorlar biraz beni :)

Dostum görüşün nedir CM Notepal U3 Plus ile ilgili? Sence fan hızı vs. yeterli mi? Benim soğutucu yaparak uğraşmama gerek kalmayacak ve işimi görecek bir soğutucu mudur?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı