Lenovo Y510P (SLI değil) İçin Soğutucu

Heracles_

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta belirttiğim gibi lenovo Y510p'm var ve bunun için bir soğutucu almayı düşünüyorum fakat hangi soğutucuyu alırsam daha yararlı olur karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. 100 - 160~170 TL fiyat aralığında alüminyum-metal kasalı çift veya tek(hangisi daha iyiyse) fanlı bir soğutucu arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Hava çıkışlarını da göstermek için bir resim koyayım. Şimdiden teşekkürler.

GlZTt-boden2.jpg

Öneride bulacak kimse yok mu yav :S Recep abi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapımı dediğim fiyatı geçmeyecekse tabii ki yaparım fakat herhangi bir bilgim yok nasıl yapılacağına veya hangi fanları kullanacağıma dair. Bilen biri aydınlatsa çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapımı dediğim fiyatı geçmeyecekse tabii ki yaparım fakat herhangi bir bilgim yok nasıl yapılacağına veya hangi fanları kullanacağıma dair. Bilen biri aydınlatsa çok makbule geçer
Başka bir sitede görmüştüm sanırım. Adam 45TL ye kendi soğutucusunu yapmıştı. Ama kendi bilgisayarı olan Dell Inspiron N5110 için özel tasarlayıp yapmıştı. Sanırsam yük altında 50 derceydi GPU.

Başka bir sitede görmüştüm sanırım. Adam 45TL ye kendi soğutucusunu yapmıştı. Ama kendi bilgisayarı olan Dell Inspiron N5110 için özel tasarlayıp yapmıştı. Sanırsam yük altında 50 derceydi GPU.

Anladım, sanırım öyle olması daha iyi fakat bana rehber olacak bir video lazım. Neyden, nasıl yapmam gerektiğini gösteren herhangi bir video var mıdır acaba bildiğin?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı