Lenovo Y540 vs HP Pavilion 15-DK0006NT

civeng

Centipat
Yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum, iki bilgisayar arasında kaldım, indirim bekliyorum.
Arada 600 TL'lik bir fark var ve sanırım tek farkları Lenovo'nun 144Hz ekrana sahip olması.

Sizce hangisini almalıyım? 144Hz 600TL farka değer mi ve hangi marka daha iyidir soğutma, teknik destek konusunda?

Soğutma olarak arada çok fark yok(içine baktığımda soğutma sistemi neredeyse aynı). 1650 için de 144Hz ekran farkı 600TL eder mi onu siz karar verin. 1660ti olsaydı kesinlikle değerdi. Bu bütçede üst modellere yönelin derim Vatan kazık.

15 yıldır Lenovo dizüstü bilgisayarları kullanıyorum. Bir tanesi 3 defa yere düştü. Bir defasında ekranının neden kırılmadığına şaşırmıştım o kadar kötü düşmüştü. Bir kez olsun problem çıkarmadı iki bilgisayarda. Eğer ikisi arasında kararsız kaldıysan 144Hz lenovo PC al ama vatandan alma:)

Lenovo (PC konusunda) dünyanın en kaliteli markası

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı