Lenovo Y540 vs Monster Tulpar t7

Mr.Trafocu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu iki laptoptan birini alacak olsanız hangisini alırsınız? Sebebleriyle birlikte yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-01-17-16-46-29-050_com.android.browser.jpg
    Screenshot_2020-01-17-16-46-29-050_com.android.browser.jpg
    148,9 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_2020-01-17-16-52-26-521_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-01-17-16-52-26-521_com.android.chrome.jpg
    158,4 KB · Görüntüleme: 64
Lenovo depolama olarak üstün Monster ise 144Hz ve fiyat avantajı var. Ben olsam Monster modelden bence gereksiz ve pahalı bir şey olan Win 10 lisansını çıkarıp onu alırdım ama ikisi de tercih edilebilir tabi.

Edit: Win 10 lisansını çıkarılamaz yapmışlar.

Herkese merhaba, bu iki laptoptan birini alacak olsanız hangisini alırsınız? Sebebleriyle birlikte yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
ikisini de almam direkt casper exalibur alırım daha iyi. oyun oynanabilirlik açısından beğeniyorum donanımsal olarak üst seviye bilgisayarlardan. ayrıca kendin de kişiselleştirebiliyorsun kendine göre uyarlayabilirsin işlemcisinden ekran kartına tasarımına kadar. casperın kendi sitesinden konfigüre edebilirsin bi araştır bence

Yorum için teşekkürler 17.3 ekran bakıyorum.
Lenovo depolama olarak üstün Monster ise 144Hz ve fiyat avantajı var. Ben olsam Monster modelden bence gereksiz ve pahalı bir şey olan Win 10 lisansını çıkarıp onu alırdım ama ikisi de tercih edilebilir tabi.

Edit: Win 10 lisansını çıkarılamaz yapmışlar.
Açıkçası hangisinin beni daha uzun süre götüreceği daha önemli , iki ürünle ilgili olumlu ve olumsuz çok fazla yorum var kararsız kaldım , yorum için teşekkürler , Lenovo da 144 Hz imiş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı