Lenovo Y560 macOS Kurulumu

byazem

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Mobilya Üretimi
Lenovo IdeaPad Y560 notebook sahibiyim, acaba bu sisteme macOS Mojave kurulumu yapılabilir mi?
Hangi adımları izlemeliyim ve sorunsuz boot edebilmem için config.plist dosyası nasıl olmalı?

• CPU Türü : Mobile QuadCore Intel Core i7-740QM, 2516 MHz (19 x 132)
  • Anakart Adı : Lenovo KL3
  • Anakart Çipseti : Intel Ibex Peak-M HM55, Intel Clarksfield
  • Sistem Belleği : 4 GB DDR3-1333
  • BIOS Türü : Phoenix (07/23/10)
  • Ekran Kartı : ATI Mobility Radeon HD 5730 (Not Optimus)
  • Ses Bağdaştırıcı : Realtek ALC272 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller
  • Ses Bağdaştırıcı : ATI Radeon HDMI @ ATI Redwood/Madison/Capilano - High Definition Audio Controller
  • Disk Sürücüsü : KINGSTON SH103S3120G (120 GB, SATA-III)
  • Ağ Bağdaştırıcısı : Broadcom 802.11n Ağ Bağdaştırıcısı (BCM94313HMG2LP1)
  • Ağ Bağdaştırıcısı : Broadcom NetLink (TM) Gigabit Ethernet

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan imaj EL Capitan'ı sorunsuz bir şekilde kurup boot ettim, fakat ekran, ses, WİFİ'yi tanımadı bununla ilgili kext dosyalarını paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan imaj EL Capitan'ı sorunsuz bir şekilde kurup boot ettim, fakat ekran, ses, wifi'yi tanımadı bununla ilgili kext dosyalarını paylaşabilir misiniz?
Ekran kartınızın bilgilerini Google’da aratarak gerekli ID’leri bulup config dosyanıza girebilirsiniz. Ses için Voodoo HDA yükleyebilirsiniz Multibeast ile. WiFi modeliniz sanırsam uyumsuz. İnternetten Asus N10 USB nano alıcı ile WiFi kullanabilirsiniz.

Ekran kartınızın bilgilerini Google’da aratarak gerekli ID’leri bulup config dosyanıza girebilirsiniz. Ses için Voodoo HDA yükleyebilirsiniz Multibeast ile. WiFi modeliniz sanırsam uyumsuz. İnternetten Asus N10 USB nano alıcı ile WiFi kullanabilirsiniz.
Ekran kartının ID’lerini bulup girdim fakat 3MB olarak gösteriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı