LENOVO Y570 mi TOSHIBA L855 mi?

Ulquiorra

Hectopat
Ben bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Bilgim doğrultusunda araştırdım, istediğim fiyat kriterine uygun bu 2 bilgisayar arasında kaldım ve size danışmaya karar verdim. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

LENOVO Y570

TOSHIBA L855

Eğer bu fiyatları aşmayacak şekilde daha iyi bir bilgisayar biliyorum diyorsanız onları da belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo daha şaşırtıcı gerçekten :) İşlemci bakımından. Ayrıca SSD bulunuyor. Ve GT 555M oldukça daha iyi. Toshiba ise 8 GB Ram bakımından ve marka açısından iyi.

Cevap : Lenovo

Bildiğim kadarıyla satılmıyor. Mağazalara da gelse o fiyata bulamazsın çünkü mağazaya girdiği anda işletim sistemi yükleyecekler ve mağaza komisyonu eklenecek üzerine. Hepsiburada'ya MSI'lar geldi fakat hep üst modelleri var. Dediğin gibi sitelere ben de pek güvenmiyorum. (Hepsiburada dışında)

MSI GE60 0NC-065XTR - Akakçe

Ama şu da var. Taksitli seçeneklerde fiyat artıyor. Ortalıkta yazanlar peşin fiyat hep.

Üst modeli o Erhan. Aradaki fiyat farkına değecek bir şey yok. SSD alır daha etkiler performansı.

Peki Lenovo 4GB RAM ile GT555M'in performansını düşürür mü? Ya da daha geniş bir şekilde sormam gerekirse Lenovo'da 4 GB RAM yetersiz kalabilir mi? Bilgisayarı almam durumunda RAM ekleterek açığı kapatabilirmiyim?

Öncelikle GT555M Paylaşımsız olup kendi belleğini kullanan orta sınıfın yüksek performanslı ekran kartıdır. Sizin RAM kapasitesini artırmanız veya düşürmeniz ekran kartının performansını etkilemez. Sadece sistemin çalışma performansı üzerinde etki eder. 4 GB RAM notebook için ideal bir rakamdır. Kendi kanımca yeterli olacağını düşünüyorum.
RAM - Vikipedi

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı