Lenovo Y580, HP Envy 6NV-7200 ve ROG arasında tercih

Sager'e baktımda fiyatlar fazla iyi gibi. Alabilirsin. Customize'dan çift HD 7970M ve 1 Tb Hdd ve 240 GB SSD yapınca, standardı 1700 dolar olan model 2500 oluyordu galiba..

Evet ben de sager'ı beğendim ama bilemedim güvenilir bir marka mı? Birde Alienware çok saçma mı olur?

- - - Güncellendi - - -

Screenshot_2012-11-12-07-35-28.png

Nasıl olmuş? Neler değişmeli sizce?

Değişecek bir şey... Dehşet olmuş. Alienware alınca dış kasaya 750 TL marka yüzünden veriyorsun gibi bir şey. Benim arkadaşımın parayı koyacak yeri yoktu 7.500 dolara masaüstü Alienware aldı Amerika'dan. Bilgisayarda çift ekran kartı var ama SSD yok...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift ekran kartında baktığım benchmarklar 7970 Crossfire'ın kat kat daha iyi olduğunu gösteriyor. Tek tereddüt kısmım işlemci oyunları ultra ayaklarda oynamaya yetecek mi? Bir de seçilen 1TB'lık HDD'leri RAID 0 yapmak mantıklı mıdır?

RAID sana kalmış ama SSD varken ihtiyacın olmaz bence. Ayrıca işlemci hakkında teredüttün olmasın, o işlemci en üst model mobil işlemcilerden...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok vazgeçtim zaten klavyesi ve bazı iç detayları hakkında kötü yorumlar okudum. Dolayısıyla geriye kalan seçenekler MSI,Asus ve her ne kadar haddinden pahalı olsa da Alienware

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı