Lenovo Yoga 2 Pro "No Internet, Secured" Hatası

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Lenovo Yoga 2 Pro Ultrabook var. Windows 10 kullanıyor. Wi-Fi ağına bağlanmaya çalıştığımda "No Internet, Secured" yazıyor. Masaüstü bilgisayarımdan IP adresine baktım, oraya herşeyi aynı şekilde girdim olmadı. Ardından Wi-Fi ağ bağdaştırıcısını sildim, yine olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Baştan format atın. Sürücüleri tekrardan kurun. WiFi'a sağ tıklayarak ''Sorunları Gider'' butonuna basın. Aynı sorun okul bilgisayarında da yaşanmıştı. IPv4 menüsünden kafadan DNS ve IP salladım, sonra da ''Çıkarken Ayarları Doğrula'' butonuna tıkladım. Tarama yaptı, modemden doğru ayarları aldı ve sorun çözüldü. Bir dene.

Ayrıca başlığı ''Lenovo Yoga 2 Pro ''İnternet Yok, Güvenli'' Hatası'' olarak güncellerseniz iyi olur.

Baştan format atın. Sürücüleri tekrardan kurun. WiFi'a sağ tıklayarak ''Sorunları Gider'' butonuna basın. Aynı sorun okul bilgisayarında da yaşanmıştı. IPv4 menüsünden kafadan DNS ve IP salladım, sonra da ''Çıkarken Ayarları Doğrula'' butonuna tıkladım. Tarama yaptı, modemden doğru ayarları aldı ve sorun çözüldü. Bir dene.

Ayrıca başlığı ''Lenovo Yoga 2 Pro ''İnternet Yok, Güvenli'' Hatası'' olarak güncellerseniz iyi olur.
Tam olarak Türkçeye nasıl çevirdiklerini bilmiyordum. Yanlışlık olmasın diye çevirmedim. (Anlamını biliyordum.) Birazdan eve gidicem, dediklerinizi denedim. Son çare format galiba. :cry:

Format atmadım, eve gittiğimde bir anda çalışmaya başladı:LOL:. Ama şimdi de hoparlörlerden ses gelmiyor çıldırıcam:mad:. Konu kapanabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı