Lenovo yoga 500 BIOS'a giremiyorum

Xehanort

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ödevim olduğu için acil olarak bu konuyu açtım. Elimde emanet bir Lenovo yoga 500 var ve VMware kullanarak ubuntu kurmam gerekiyor. Bunun içinde BIOS'a girmem gerek ancak ne yaptıysam beceremedim fn + f2 , f1 denedim ama olmadı nova tuşu kullanılıyor diyor bazı web siteleri ama bendeki cihazda şöyle bir şey var yardım ederseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201126_153149.jpg
    IMG_20201126_153149.jpg
    127,2 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ödevim olduğu için acil olarak bu konuyu açtım. Elimde emanet bir Lenovo yoga 500 var ve VMware kullanarak Ubuntu kurmam gerekiyor. Bunun içinde BIOS'a girmem gerek ancak ne yaptıysam beceremedim FN + F2, F1 denedim ama olmadı nova tuşu kullanılıyor diyor bazı web siteleri ama bendeki cihazda şöyle bir şey var .

Fn+F2 olmuyor ise BIOS sıfırlamanız gerekebilir.

Merhaba arkadaşlar ödevim olduğu için acil olarak bu konuyu açtım. Elimde emanet bir Lenovo yoga 500 var ve VMware kullanarak ubuntu kurmam gerekiyor. Bunun içinde BIOS'a girmem gerek ancak ne yaptıysam beceremedim fn + f2 , f1 denedim ama olmadı nova tuşu kullanılıyor diyor bazı web siteleri ama bendeki cihazda şöyle bir şey var yardım ederseniz sevinirim.
Kullanılan sistem uefimi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı