Lenovo Yoga Serisi Laptop Isınma Sorunu

Benzer bir sorunu yaşıyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    5

Civciv

Decapat
Arkadaşlar herkese iyi günler,

Lenovo Yoga 510 model laptopum var ve aşırı şekilde ısınıyor. Yabancı kaynaklarda sorunun kronik olduğunu söylüyorlar. Aynı sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

Ultrabook'lar hem ufak hem güclü olduklari icin zaten üretici dahil kimse size serin kalacaklarini vaad etmiyor. Benim de YOGA 730 var, dizde kullaninca ben de cok isiniyorum laptop yüzünden, ama yaptigim ise, verdigi performansa deger mi deger.

Yazmayı unutmuşum, normal kullanımda 60-70 derece, yük bindiğinde 100e kadar çıktığı oluyor özellikle ekran kartının. İşlemci de 5 derece falan daha düşük oluyor
Cok isiniyormus. Alali cok oldu mu? Belki icini acip fanlari, termal macunu yenileme vaktin gelmistir?

Cok isiniyormus. Alali cok oldu mu? Belki icini acip fanlari, termal macunu yenileme vaktin gelmistir?
bilgisayar tam 2 yıllık, geçen ocakta garantiye gönderip termal macun yenilenmesi talep etmiştim ve yaptıklarını söylediler, her ne kadar inandıramasalar da :D, geçen ay da içini açıp bir güzel temizledim ama ben de şu anda sorunun termal macundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum, teşekkür ederim cevaplarınız için

bilgisayar tam 2 yıllık, geçen ocakta garantiye gönderip termal macun yenilenmesi talep etmiştim ve yaptıklarını söylediler, her ne kadar inandıramasalar da :D, geçen ay da içini açıp bir güzel temizledim ama ben de şu anda sorunun termal macundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum, teşekkür ederim cevaplarınız için

Kaliteli bir termal macunla yenilemeyi deneyebilirsin, en azindan normalde 30-40 arasi olmali 60-70 yerine.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı