Lenovo Z50-70 HDD Bölüm Silme

Eren Bulut

Decapat
Evet arkadaşlar, sadece sabit 1 diskim var 1TB fakat bilgisayarı ilk format atılması için verdiğimde diski 2'ye bölünmüş bir şekilde buldum. Disklerde birisi 586 GB, diğeri 340 GB fakat ben 2. diski silmeye ve diskleri birleştirmeye karar verdim. Ancak bu düşündüğümü yapamadım, benim diskim disk 0'da ayrılmamış bölüm olarak görünüyor ve ben bunları birleştirmek istiyorum bilgisi olanlar lütfen bana yardımcı olabilir mi ve bu ayrılmamış alana bastığımda disk genişlet seçeneğini kullanmıyorum.
Evet arkadaşlar sonradan gördüm benim bilgisayarım (Lenovo z50-70) 8GB bir SSHD ile geliyor fakat sanırım bu birimi bu SSHD'nin üstüne koymuşlar ben de anlamadım nasıl çözeceğim?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar windows disk yönetimi uygulaması eğer arada bölüm varsa disk birleştirmeye izin vermiyor.
Data ( C: ) bölümünden sonra arada 835 MB boyutunda Sağlam Kurtarma bölümü olduğu için 589 GB lık bölümü 340 GB a ekleme yapamıyorsunuz.
Ücretsiz bir partition tool kullanarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Önerim MiniTool Partition Wizard Free 11

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı