Lenovo Z500 Windows 8.1 sürücüleri nereden bulunur?

Deepfears

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Lenovo Z500 type 20202 model notebook kullanıyorum. Windows 8.1 64 Bit için Lenovo'nun kendi sitesinde sürücüler 2013 yılından kalma, dolayısıyla en güncel sürücüleri kurmak istiyorum. Şu an Windows 10 yüklü ama SSD alana kadar Windows 8.1'e kullanmayı düşünüyorum. Yüklemeden önce uygun driverları bulmak istedim. Donanım kimliklerim;

Realtek High Definiton Audio:
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_17AAC034&REV_1002
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_17AAC034

Diğerlerinin resimlerini paylaşacağım. Bunlar dışında gerekli güncellenmesi gereken sürücüler var mı varsa onu da paylaşabilir misiniz? Ekran kartını güncellemeyi biliyorum, o yüzden onu paylaşmadım. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 20
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    19,8 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz ses, ağ gibi sürücülerin 2013'den kalma olması gayet normal. Windows Update'i çalıştırarak güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Eski olduğu için artık firmalar güncel sürücü çıkartmıyorlar.

Bu tarz ses, ağ gibi sürücülerin 2013'den kalma olması gayet normal. Windows Update'i çalıştırarak güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Eski olduğu için artık firmalar güncel sürücü çıkartmıyorlar.
Zamanında bluetooth kulaklık Windows 8.1'de sıkıntı çıkardığı için Windows 10'a güncelledim. Windows 10 için zaten Lenovo'nun web sitesinde hiç sürücü desteği yok. Yine bu forumdan aldığım destek sayesinde Windows 10 sürücülerimi güncelledim ve kulaklık şu an sıkıntısız çalışıyor ve hoparlör'den tam performans alıyorum yüklediğim sürücü sayesinde. Ama 8.1 HDD'de daha performanslı çalışıyor diye ona dönmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı