Lenovo Z510 Recovery Bölümü

Qwerty delisi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar.

En çok Win 8.1'i ilgilendirdiği için başlığı buraya yazıyorum. Geçen gün Win8.1'den sıkıldığım için Win7 Ultimate iso dosyasını indirdim. Bir kere recovery yaptım. Kurulumu yapmaya çalıştım, yapamadım. GPT stili hatası aldım. Üstelik yanlışlıkla recovery dosyalarını da sildim (Lenovo Z510). Eğer recovery dosyalarını birisi upload ederse çok sevindirir beni. Recovery dosyalarını sildikten sonra ilginç şekilde pc yavaşladı. Sonra Win8.1 e geçirmek için dosyalarını indirdim. Yine yapamadım bu sefer diskimi dinamik diske çevirdim. Win7 dvd aldım yine yapamadım. Depresyona girdim sanırım çok kötüyüm. Bir mübarek beni bu sıkıntıdan kurtarırsa dünya ahiret duacısıyım. Eğer ilgilenen varsa özel mesajdan ulaşsın telefon numaramı vereyim. Şuan tek isteğim recovery dosyalarım ve Win7. Win7 olmasa bile olur 8.1 e de razıyım. Teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı