Lenovo Z580 açılmıyor

kerimcan3221

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda 4+2 GB DDR3 RAM bulunuyor. Bu hatayı ilk almaya başladığimda 2 GB belleği söküp 4 GB bellek ile devam ettim ve bir sorunla karşılaşmadım. Artık 4 GB bellekte de bu sorunu yapıyor. Bilgisayar bazen 50-100 denemede açılıyor. Bilgisayarı açtıktan sonra kapatmazsam bir sıkıntı yok ama kapanırsa yine aynı hatayı veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karşılaştığım hata bu. Bellekleri farklı bir bilgisayarda denedim sorunsuz çalışıyor. Fakat farklı bir bellek kullansam bile sorun devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoda görüldüğü gibi daha ötesine gidemiyorum sürekli yeniden başlatıyor. @claus
RAM slotlarını selülözik tiner ile temizledim RAM'leri silgi yardımıyla temizledim. Harddiski söküp öyle çalıştırmayı denedim. Değişen bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı