Lenovo Z580 BIOS'a girmiyor

ANON1M

Hectopat
Merhabalar, elimde Lenovo Z580 laptop var fakat tüm söylenen tuşları denedim ama yok giremiyorum BIOS'a. Yardımcı olur musunuz?
F1, F2, Del, tuşlarını hem FN basarak hem de düz bir şekilde denedim ama olmadı. Yardımcı olur musunuz?

F10 veya F11 denediniz mi?

Denedim diye hatırlıyorum ama şimdi tekrar deneyeceğim.
F10 veya F11 denediniz mi? Bilgisayarı kapatıp değil yeniden başlatarak girmeye çalışın. BIOS tuşu F2 olmalı.

Hocam denedim onlar da olmuyor. F2'yi tekrar denedim yine de olmadı. Yeniden başlatarak denedim.
Biraz daha araştırdım da BIOS pilini çıkartıp takmak gerekiyormuş.

Son düzenleme:
Ben de çok denedim girmiyordu ancak BIOS güncellemesi ile düzeldi Lenovo Support sitesinden fcn95ww sürüm BIOS güncellemelerini indirip çalıştırın laptop kapanıp açılarak güncelleme işlemine başlar bitene kadar bekleyin ve adaptörünüz takılı kalsın ve sakın o anda müdahale etmeyn açılacaktır.
Dipnot: Windows 10 ile kabul etmez Windows 7 veya 8 olması gerekir.

Merhabalar, elimde Lenovo Z580 laptop var fakat tüm söylenen tuşları denedim ama yok giremiyorum BIOS'a. Yardımcı olur musunuz?
F1, F2, Del, tuşlarını hem FN basarak hem de düz bir şekilde denedim ama olmadı. Yardımcı olur musunuz?
Aynı laptop bende de var, power tuşunun yanında bir tuş göreceksin, bilgisayar kapalıyken o tuşa bas.
Ups, konu eskiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı