Lenovo Z580 Crysis 3 performansı

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 2B
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Lenovo Z580'de GT635M ekran kartı var. Crysis 3 zaten öyle bir oyun ki low durumda bile çoğu oyunun high performansını veriyor. High seviyede ise donuyor. Ancak low seviye oynamak hight kalitesinde bir oyun yaşattığı için oynadığınız oyundan keyif alabiliyorsunuz. GT635M'in soldan 2. rakamının 3 olmasına rağmen kapasitesinin üstüne çıkmış. Tek sorun fan. Yoruldum artık Z580'de fan bağırıyor demekten. Ancak oyun oynarken fan bağırıyor gerçekten. Crysis 3'te en zevk alacağınız sahneler patlama sahneleri şüphesiz. Low seviyede oynarken patlama efectlerini high seviyeye getirmeniz PC'yi zorlamıyor. Atılan el bombasını keyifle izliyorsunuz. Lenovo Z580'den beklemediğim olumlu bir performans aldım. Oyun %99 bitti galiba bir yaratık var o ölmüyor bir türlü 45 dakika uğraştım ölmedi. PC'yi bugün kaldırıcağım için bilginiz olsun istedim. Son olarak toparlamak gerekirse low seviyede üstün bir performans söz konusu biraz duman atıyor sadece o kadar. Dolby ses kalitesi sayesinde merdivenlerden çıkarken nefes alış veriş bile net geliyor. Crysis 3 veya günlük Lenovo z580 kullanımı hakkındaki sorularınız için buradayım.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı