Lenovo Z580 için Windows 10 mu, 8.1 mi?

MaviEkran126

Hectopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Pentium T3400 2.16 Ghz. NVIDIA GeForce 9300M GS Windows 10 2016 LTSB.
RAM
4096 MB
SSD veya HDD modeli
NVIDIA GeForce GT 630M
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 630M
İşlemci
Intel® Core™ i5-3210M İşlemci
Herkese selamlar arkadaşlar. Lenovo Z580 bir bilgisayarım var ve Windows 10 kurulu. Windows 10'da mı kalmalıyım yoksa 8.1'e düşürmem daha iyi mi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu değilsen, Büyük işler yapmıyorsan, amaç internette dolaşmaksa sıkıntı çıkmaz bence. Sence? Sıkıntı çıkıyor mu?

Hocam takılma ve performans sorunu pek yaşamıyorum
Zannımca güncel sistem kullanmak her zaman iyidir eğer performans sorunu yaşamıyorsan bence Windows 10 kullan ama eğer performansım artsın daha hızlı bir sistem kullanayım diyorsan o vakit Windows 8.1 kullanabilirsin.

Windows 10 artık çok yeni bir sistem değil ilk çıktığındaki defoların birçoğu çözüldü . Güncel sistem kullanmaktan yanayım ben de. Eğer performans sıkıntı yaşarsanız windows 8.1 e düşürürsünüz. İlk tercih olarak 10 u kurmakta fayda var.

Sen kararını vermişsin sanırım. Windows 7..

Hocam yan PC'den yazıyorum o yüzden öyle gözüküyor.
Zannımca güncel sistem kullanmak her zaman iyidir eğer performans sorunu yaşamıyorsan bence Windows 10 kullan ama eğer performansım artsın daha hızlı bir sistem kullanayım diyorsan o vakit Windows 8.1 kullanabilirsin.

Windows 10 artık çok yeni bir sistem değil ilk çıktığındaki defoların birçoğu çözüldü. Güncel sistem kullanmaktan yanayım ben de. Eğer performans sıkıntı yaşarsanız Windows 8.1'e düşürürsünüz. İlk tercih olarak 10'u kurmakta fayda var.

Hocam aslında böylece yeni sistem almaya karar verdim

Yeni konular

Geri
Yukarı