LENOVO Z580 Laptop SSD ile HDD değiştirmek

KeskinSirke

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sorum var. Lenovo z580 bilgisayara sahibim fakat bilgisayarım çok yavaş kullanılabilir hale geliyor bunun için hdd yerine ssd takmayı düşünüyorum fakat uyup uymayacağı hakkında biraz tedirginim. Bağlanacak olan sata girişi gömülü yani videodaki gibi mobil değil sizce uyar mı?

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar Z580 laptopum var kingston 240gb hyperx fury ssd shfs37a/240g ssd aldım. Laptopa taktığımda mavi ekran aldım. Sonra başka bir bilgisayarda Windows 10 kurdum. Fakat yine Z580 takınca mavi ekran alıyorum Lenovo desteki arayaınca 20gb a kadar desteklediğini falan söylediler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
linkindeki gibi yüklemede sorun gözükmüyor yanlış birşeyler mi yapıyorum acaba?

Merhabalar Z580 laptopum var kingston 240gb hyperx fury ssd shfs37a/240g ssd aldım. Laptopa taktığımda mavi ekran aldım. Sonra başka bir bilgisayarda Windows 10 kurdum. Fakat yine Z580 takınca mavi ekran alıyorum Lenovo desteki arayaınca 20gb a kadar desteklediğini falan söylediler
linkindeki gibi yüklemede sorun gözükmüyor yanlış birşeyler mi yapıyorum acaba?
Teknik servislerden son zamanlarda duyduğum en saçma yanıt. Bu olayın kapasite ile alakası yok. BIOS update varsa yapmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı