Lenovo Z580'e MAC Kuranlar Memnun mu?

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 837
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar kafamda Z580'e MAC kurmak var. Ancak baya tırsıyorum. Sonuçta her şey düzgün çalışmıyor. Ancak programları şahane. Photoshop'a olan merakım yüzünden böyle bir düşünceye vardım. Z580 kullananlar nasıl olduğunu, diğer kullanan arkadaşlarda sıkıntıları vs. yazarlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam öncelikle benim Z580'nim yok. Hem kurmanızdan yanayım, hemde kurmamanızdan. :D "O nasıl ya?" diyebilirsiniz. :D Hemmen açıklayayım, bende de Ativ Book 2 var, donanımı uyumlu olduğu halde kuramıyorum. Belki siz bile kuramayabilirsiniz, yani bu Mac laneti öyle birşey ki, her bilgisayara kurulmuyor. :D Ama kurmayı başarırsanızda tadından yenmez. Yani Mac kurma olayında herşey şansınıza. Dün Mac kurmaya çalıştım, başarılı bir şekilde kuruldu ama açılırken hata verdi. Mac yüzünden orjinal işletim sistemim silindi. :D Bu mesaj eminim kafanızı çok karıştıracaktır, biraz oturup düşünün. Ve öyle kurun. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı