Çözüldü Lenovo Z580'e SSD taktıktan sonra siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErennIsTaken

Hectopat
Merhaba Lenovo Z580 laptopumunun HDD'sini yuvasından çıkartıp yeni aldığım Samsung EVO 870 SSD'yi taktım. PC'nin Power tuşuna bastıktan sonra ışıkları yanıyor ancak siyah ekran geliyor, herhangi bir imleç yok ekranda dümdüz siyah bir ekran. Ne yapmalıyım? 2-3 gün sonra üniversitede kullanacağım bilgisayarı.

Çözüm
Başka ihtimal kalmadı, sağlam bir bilgisayarcıya götürün incelesin. Ya BIOS gitmiştir ya da RAM'ler ama BIOS'un gitme ihtimali çok daha yüksek.

Hocam laptop şoklama yaptım sorun çözüldü. Yaşayacak arkadaşlar laptop şoklama diye araştırabilir internetten.
Tekrardan Windows 10 kurmalısınız. Gerekli rehber aşağıda mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tekrardan Windows 10 kurmalısınız. Gerekli rehber aşağıda mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam hiç windows 10 kurmadım ki. Kutudan çıktığı gibi pcye taktım. Önüme zaten ne lenovo yazısını ne de başka bir yazı geliyor sadece siyah ekran...

Yeni konular

Geri
Yukarı