Lenovo Z585 GTA V açar mı?

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar benim Lenovo Z585 Laptop'um var. GTA 5 yüklemek istiyorum ama bilgisayarım GTA 5'i açabilir mi tam emin değilim, boşu boşuna 60-70 GB yüklemek istemiyorum. Bu bilgisayarla GTA 5 oynanabilir mi?

Arkadaşlar benim Lenovo Z585 Laptop'um var. GTA 5 yüklemek istiyorum ama bilgisayarım GTA 5'i açabilir mi tam emin değilim, boşu boşuna 60-70 GB yüklemek istemiyorum. Bu bilgisayarla GTA 5 oynanabilir mi?
i3 5005 u 4gb laptopum var. Gta yı en düşük ayarlarda kasa kasa oynayabiliyorum. 4gb ram eklediğimde sorunsuz oynadım diye hatırlıyorum. Amd nin apuları intelden kat ve kat daha iyi olduğunu düşünürsek rahatlıkla en düşük ayarlarda, 720 p de oynayabilirsin.

Ben HD5450 ekra kartı i3 530 4 GB RAM ile düşük çözünürlükte 30-40 FPS'te akıcı oynuyordum. Online'da da rahatca oynanıyordu tahminimce oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı