Lens oyun oynarken kasma hissi yaratır mı?

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
5900X 6600XT tabanli bir sisteme sahibim. Herhangi bir oyunu oynarken sanki kasiyormus gibi hissediyorum. Ama bu kasmanin bilgisayarimdan kaynaklanmadigindan eminim. Gozlerim bozuk. Gozluk kullanirken de lens kullanirken de ayni sorunu yasiyorum. Lens kaynakli olabilir mi? Markasini mi degismeliyim? Yoksa gozlerim ilerlemis olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
5900X 6600XT tabanli bir sisteme sahibim. Herhangi bir oyunu oynarken sanki kasiyormus gibi hissediyorum. Ama bu kasmanin bilgisayarimdan kaynaklanmadigindan eminim. Gozlerim bozuk. Gozluk kullanirken de lens kullanirken de ayni sorunu yasiyorum. Lens kaynakli olabilir mi? Markasini mi degismeliyim? Yoksa gozlerim ilerlemis olabilir mi?
Düzenli olarak göz doktoruna kontrole gitmekte fayda var. Genel olarak bu süre 6 ay olmalı. Gözleriniz ilerlemiş olabilir.

Bence bir arkadaşınıza denetin bilgisayarı belki bir problem vardır, bir de göz muayenesine gitmenizi öneririm.

Geri
Yukarı