Letgo Antalyalı Dolandırıcı

Su an Cüneyt esgici denen dolandirici bu yazdıklarımızı eminim ki okuyordur yaptığım yorumlara hahahaha diye ikon koyuyorsun biliyorum ama dua et isim gücüm var yoksa seni doğuran vanli yıldız annecigin için güzel planlarım var

Bunu 15 yaşında bi çocuğa söyleyin dolandırılan ben değilim kardeşim adamlar güzel sistem kurmuşlar mesajlar telefonlar kimlik bilgileri kargo videoları kılıfına uydurulmuş hersey

15 yaşında bir çocuğa böyle bir paraya erişim imkanı vermemeliydiniz.

Kıymeti yok. Ortada ürün yok bir şey yok nasıl güvenip 5000 TL yolluyorsunuz?
Kardeşim benide bir miktar dolandırdı ve yüzlerce kişiyi adam kimlik arka ön fotoğraf atıyor kargodan video atıyor insan bi dalginliga gelip inanıyor ben şehir dışından çok malzeme aldım bunlar gibi pro göremedim daha giden para olsun pek mühim değil sağlık olsun gerisi boş amaç bunun gibilerin dışarıda değil içeride olması gerekiyor kardeşi it Aytekin esgici gibi laf salatasina gerek yok nasıl yolladınız felan şu an burdaki konu sayesinde çok insan dolandirilmaktan kurtulmuştur

Letgo'da bu herifi görebilirsiniz. İlanının konumunu Ankara-Diyarbakır veya İzmir gibi bölgeler yapıyor ilanının açıklamasına Ürünün adını ve Antalya Merkez yazıyor zaten görürseniz ürünlerin fiyatından anlarsınız. Şahısın ismi Cüneyt Esgici Letgo nereden biliyorsun derseniz IBAN onun adına. Beni 1100 TL tokatladı sizi de tokatlamaması için bunu acıyorum.

Not: Parayı attıktan sonra engelledi.

Arkadaşlar iyi ki varsınız şu an bu herifle konuşma halindeydim. Sözde kargoya gidecek ve benden para bekliyor. IBAN istedim IBAN ile isimi verdi burada aratmasam 4.500 TL'yi kaptiriyordum. Yılların birikimi belki de intihar ederdim o derece. Allah'siz kitapsizlar bunu nasıl yapabiliyor ve isimleri buralarada çıktığı halde nasıl hala dışarda geziyorlar.
Büyük sevaba girdin kardeşim. Dolandırılmasını engelledin.

Kardeşim benide bir miktar dolandırdı ve yüzlerce kişiyi adam kimlik arka ön fotoğraf atıyor kargodan video atıyor insan bi dalginliga gelip inanıyor ben şehir dışından çok malzeme aldım bunlar gibi pro göremedim daha giden para olsun pek mühim değil sağlık olsun gerisi boş amaç bunun gibilerin dışarıda değil içeride olması gerekiyor kardeşi it Aytekin esgici gibi laf salatasina gerek yok nasıl yolladınız felan şu an burdaki konu sayesinde çok insan dolandirilmaktan kurtulmuştur
🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı