Letgo dolandırıcılığı

Kardeş, ben de aynı durumdayım. İki gündür bekliyorum. En mantıklısı şikayetçi olmak.

Ben maalesef bu hataya düştüm ve iki gündür bekliyorum. Telefonlari açmıyor mesajlara geç ve kaçamak cevap veriyor. Bende şikayetçi olacağım.
Selam aleyküm kardeşim e-posta varsa verirmisin
İsteyene delil ve belge gönderebilirim.
E-posta yollarmisiniz
Aranıza ben de katıldım maalesef. Elimde bilgi, belge, fotoğraf, dekont, dosyalar, birleştirelim. Birisi bana ulaşsın.

Bende rabia atala adina gonderdim toplanip hep birlikte dava edelim
E-posta verirmisin
[email protected]
Mağdur olan kişiler banada ulasabilirmi hemem bekliyorum
Mağdur olan banada ulasabilirmi lütfen

[email protected]

Son düzenleme:
Selam aleyküm kardeşim e-posta varsa verirmisin

E-posta yollarmisiniz

E-posta verirmisin
[email protected]
Mağdur olan kişiler banada ulasabilirmi hemem bekliyorum
Mağdur olan banada ulasabilirmi lütfen

[email protected]
Bu hvural denen şahıs yada kimse banada ulaştı sürekli belge istşyor kimler şikayetçiyse bilgilerini istiyor bu adam fatuk atalanın kendisi aldan mayın şikayetinizi yapın hemen beklemyin boşuna

Zararlar karşilanmasi adına kişilere ulaşmaya çalışıyoruz ve bu Ömer cirit engel koyuyor kendisi hakkında avukata talimat verildi bugün e-posta mevcuttur mağdur olan ulaşsın

Zararlar karşilanmasi adına kişilere ulaşmaya çalışıyoruz ve bu Ömer cirit engel koyuyor kendisi hakkında avukata talimat verildi bugün e-posta mevcuttur mağdur olan ulaşsın.

Bana da ulaştılar. Güya başkasının adına mail atıyorlar birinin özel bilgilerini başkasına izni olmadan vermek suçtur zaten selam söyle avukatına 7. ayda mahkemeye gelirken getir onu da burada milleti galeyana getirip boş boş konuşma. Dolandırdığın insanlar belli ödersin herkesin parasını çekerler şikayetlerini geriye herkesi başka başka ağızla arayıp mesaj atıp yalan yanlış konuşma buralarda. Dünden beride benim paramı atacaktın ne oldu?

Zararlar karşilanmasi adına kişilere ulaşmaya çalışıyoruz ve bu Ömer cirit engel koyuyor kendisi hakkında avukata talimat verildi bugün e-posta mevcuttur mağdur olan ulaşsın.

Bu konuyu Technopat da açan benim konu kapansın diye yalvardın kapatmadım konuyu benim mağduriyetimi gider dedim küfür ettin bana sen mağdur değilsin dedin arkadaşlar mahkemeye verin eğer dolandırıldıysanız böyle kişilerede fırsat vermeyin whatshapp grubumuz var 12 kişi var şu an Türkiye'nin dört bir yanından inşallah cezasını mahkemede verecek. bende mağdur oldum diye size yazabilir iltimat etmeyin açtığı ve açacağı numaralar artık bize sökmez

1 yıldan fazla bekletti beni mağdur etti GTX970 ekran kartını bana teslim etmedi ve kendisini binlerce kez aradığıma dair de telefon kayıtları mevcut

Bu zararın sebebini açıklasana neden bu kadar insan mağdur oldu açıkla bakalım bana mağdur olmamışsın sen dedin yazışmalar mevcut defalarca aramama rağmen telefonunu açmadın ben 1000'den fazla kez aradım neredeyse her gün 1000 kere aradım en son numara değişti whatshapp da o numarayı aradım telefonu Letgo'dan aldığını söyledi büyük ihtimal sendin yaşından başından utan.

Madem dolandırıldin neden engelliyorsun.

Bana mağdur değilsin diyorsun dalga mı geçiyosun benim sana ayıracak 5 dakikam senin 1 gününden daha değerli tartışmayı bir sonuca kavuşturmuyorsun ben hakkımı alacağım mağduriyetimi seve seve gidereceksin ister şimdi ister mahkemede seni engellerim tanımam etmem seni teker teker numaralarından sen beni engellersen mahkeme gününe doğruda ben seni engellerim bu şekilde yalvarmanla uğraşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı