Letgo ürünü iade ettim param gelmedi

Arda Burnalı

Hectopat
İyi günler Letgo'dan güvenli ödeme üzerinden bir ürün satın aldım, ürün adres bulunamadı hatasıyla alıcıya gitti. Sonra satıcı ürünü geri almasına rağmen hâlâ daha teslimatta bir sorun oluştu yazısı çıkıyor. Param 1 aydır gelmedi ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20220123_200648.jpg
    IMG_20220123_200648.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 62
Bu ara bu sistemlerde özellikle Facebook marketplace'de aşırı dolandırıcı var. Her yere konum değiştirip ilan veriyorlar. Görmeden bakmadan sakın satın almayın. 2 defa dolandırıldım. Dava açtım birinde para geldi, diğeri dava sürecinde. Görmeden alma devri bitti, insanlarda ne Allah korkusu ne de kuldan utanma haysiyeti kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcıyı ulaşın ve parayı isteyin. Vermez ise bas davayı.

Dostum para satıcıda değil. Hala Letgo'da.
Bu ara bu sistemlerde özellikle Facebook marketplace'de aşırı dolandırıcı var. Her yere konum değiştirip ilan veriyorlar. Görmeden bakmadan sakın satın almayın. 2 defa dolandırıldım. Dava açtım birinde para geldi, diğeri dava sürecinde. Görmeden alma devri bitti, insanlarda ne Allah korkusu ne de kuldan utanma haysiyeti kaldı.

Hocam ben güvenli ödemeye güvenerek aldım yani ürün gelmese bile paramı alacaktım ama Letgo'yla Yurtiçi Kargo'nun arasında senkronize sorunu olduğu için kargo ürün geri gitti demesine rağmen Letgo'da hâlâ kargoda gözüküyor. Ve letgonun bir müşteri hizmetleri bile yok.

Geri
Yukarı