Letgo'daki değişik alıcı

luckluckii

Hectopat
Letgo'dan kullanmadigim HDD mi satmaya karar verdim. Bunun uzerine ne kadar eder diye sormak için forumda soyle konu açtım. 500GB Toshiba HDD ederi nedir? - Technopat Sosyal oradaki arkadaslar HD Tune saglik taramasi yap oyle sat dediler. Yaptim saglikli cikti. Yesil olanlarin resimlerini cektim. Warning veren yerlerinde resmini cektim hani alirken bunu goz onunde bulundursunlar diye. Sonra bunlari Letgo'ya koydum. 2014 beri depolama için kullandigim harici HDD mi satiyordum. Sebebi 1TB HDD gecmemdi. https://www.letgo.com/tr-tr/i/500gb-tasiyici-harddisk_574c053a-b199-4e9b-abbc-9f70cc733db4 neyse koydum herkes mesaj atiyor. Millet ne HDD meraklisiymis oysa ki. Birisi mesaj atti ilk mesaji su oldu. Film izlenir mi? Ne aptalca soru bu. Film icine atarsan seyredersin. Video, resim, dosya ne istersen atarsin. Harddisk bu. Evet dedim. Evler de yakinmis geldi. Laptop getirmemis. Deneyip veremeyecegim. Dedi calisiyorsa sikinti yok ben denemeden alirim dedi. Peki dedik verdik. 2-3 saat icerisinde aradi. TV'ye baglayamiyorum dedi. Ne bileyim ben? 4 tane TV varmis film seyredecekmis. Film ile kafayi bozmus. Alirken de icinde film var mi diye de sormus. Ben onun icindeki butun bilgilerimi dosyalarimi sildim, verdim. Dedik YouTube bak halledersin sanirim. Ben PC kullandim onu. Hafta icerisinde tekrar aradi, bilgisayarci arkadasi gelmis kontrol etmis baglayamamis. Saglik testinde 2 tane kirmizi cikmis. Bende yesildi hepsi. Ben HDD bozmadigini dusurmedigini nereden bileceğim. Iade etmek istiyor bununla mi ugrasacagim? Teslimati gorusmeyi annem yapmisti. Gecenin 12’sinde soyle mesaj atmis. “ Dayı seninle konuşup konuşmamızın kavgaya dönmesini istemiyorum. Sonra ben terbiyesiz ben ahlaksız ben dili sivri oluyorum bu nedenle de annemle bozuşmak ta istemiyorum bu nedenle kusra bakma ama kavga etmek veya kalp kırmak istemediğim için gelmeceğim. Ayriyeten ders çalışıyorum... Bu için” ben hiçbir şey anlamadim acikcasi. Alkollu sanirim.

Bundan önce de bir problem yasamistim. Arkadasim petshopcuydu. Batti. Esyalarinin bir kismini bize verdi satin diye. Piyasa da 35TL'ye satilan hava motorunu 15TL'ye koydum. Urun 0 diye denemeden verdim. Çocuk 2 saat sonra bozuk diye getirdi. Vay canina dedim. Aynisindan 5 tane daha vardi digeri de bozuk mu degil mi diye deneyerek verdik. Sonra bozuk olani acip tamir edim dedim. Icinden bir su cikti bir su. Salak akvaryumun icine atmis hava motorunu. Kutunun ustune hiç bakmamis kullanim klavuzuna hiç bakmamis. Hayir akvaryumla ilgilenen birisi bilir hava motorunu akvaryumun icine atilmayacagini. Letgo yazdim ettim kabul etti sucunu sonra dedi ki siz onu ayirin alacagim. Surekli yazdim ne zaman alacaksın diye alacağım dedi. Oyle oyle almadi. Simdi 15TL'nin lafini mi yapiyorsun. Evet. Cunku petshopta oyle batti. Insanlar borc yaptirip mama aldi kimse odemedi borcunu. En az 5000TL mama borclari var hala birisi cikip odemedi borcunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siz başta hata yapmışsınız. Sarı logodan veya letgodan ne satarsanız satın, ama garanti vermeyin. Siz ne şirketsiniz ne de firma ayrıca zaten ürünü pazarlarken bütün detaylarını paylaştıysanız ondan sonra yaydan ok fırlamıştır zaten. İlla sıkıntılı ve bilgisiz elemanlar çıkıcaktır he he diyin geçin. Yoksa bu şekilde uğraşmış oluyorsunuz.

Geri
Yukarı