Letgo'dan aldığım ürün bozuk çıktı

enes123456789

Femtopat
Daha fazla  
Letgo üzerinden 2. el bilgisayar aldım adam bana sağlam dedi fakat aldığımda eve gelir gelmez denedim bozuk çıktı ne yapabilirim?

Letgo üzerinden 2. el bilgisayar aldım adam bana sağlam dedi fakat aldığımda eve gelir gelmez denedim bozuk çıktı ne yapabilirim?

Bu bilgisayarı arkadaşımda almak istemis ve mesaj atmış adam ona bozuk olduğunu söylemiş ve bunun SSleri falan da var ama bana sağlam dedi şikayet etsem haklı çıkar mıyım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke sahibindende ilan açtırıp ordan alsaydın. İade hakkın olurdu. Mahkemeye vericen şimdi, bı 4 seneye açıklanır. Üründeki problem ne?

Öneririm.
1658340533326.png

Bu bilgisayarı arkadaşımda almak istemis ve mesaj atmış adam ona bozuk olduğunu söylemiş ve bunun SSleri falan da var ama bana sağlam dedi şikayet etsem haklı çıkar mıyım yardımcı olur musunuz?
Adama iade et bence ilk önce, yallah diye şikayet etmeyin önce. Kabul etmiyorsa şikayet edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı