Alıcı Letgo'dan nasıl alışveriş yapılmalı?

Daha fazla  
Arkadaşlar Letgo'dan 2.el RAM almak istiyorum fakat, bu işin nasıl işlediğin fe lan bilmiyorum parayı ilk kim verecek, buluşmamız gerekiyor mu? Nasıl bir yol izlemeliyim bu RAM'leri alırken?

RAM'in çalışırken videosunu iste. Daha sonra buluştuğunuzda parayı verirken RAM'i teslim al,
normal alışveriş işte. Fakat dediğim gibi videosu olsun. Ya da çok çok satışı vardır bu işi yapıyordur yorumları çok güzeldir falan belki o zaman videoya gerek kalmaz fakat ben istemeni tavsiye ederim çalıştığına dair. Gerekirse teste de tabii tutturabilirsin.

Arkadaşlar Letgo'dan 2.el RAM almak istiyorum fakat, bu işin nasıl işlediğin FE LAN bilmiyorum parayı ilk kim verecek, buluşmamız gerekiyor mu? Nasıl bir yol izlemeliyim bu RAM'leri alırken?

Hocam elimde DDR3 RAM'ler var. İsterseniz yollarım denersiniz tamam derseniz parayı yollarsınız.

Hocam elimde DDR3 RAM'ler var. İsterseniz yollarım denersiniz tamam derseniz parayı yollarsınız.

Çok iyisin ama bu devirde kolay kolay bir şey denettirme bence, teklifiniz çok güzel <3 lakin sanırım almaktan vaz geçeceğim, PC toplamak için para biriktireceğim.

4GB olanlar tam olarak neler ve fiyatları ne? Örneğin RipjawsX mi yoksa oem kingston falan mı ona göre düşüneceğim almayı.

Geri
Yukarı