Levelci 5 TL Yerine 10 TL Alması

HeNiX

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben oyun için levelci diye bir siteye 5 TL yatırdım ama 10 TL aldılar benden. Paramı geri alabilir miyim?
Not:Turkcell Mobil Ödeme ile yatırdım.

Site ile iletişime geç. Para iadesi yapmaları lazım. Yapmıyorlarsa da adını yaz buraya, bir daha kimsenin oradan alışveriş yapmaması için başlığa tam adresini yazalım.

Yasal yollara da başvurabilirsin ama bu ülkede yargı sisteminin sana vereceği cevap şu olacaktır: 5 TL için bizi uğraştırma...

Bildiğim kadarıyla mobildeki fiyatlar farklı, fakat 5TL ise max alabilecekleri 7-8TL olur emin olduktan sonra her türlü yasal haklarını kullanabilirsin, tabi Recep Abi'nin de dediği gibi haklarımız varsa.

Site ile iletişime geç. Para iadesi yapmaları lazım. Yapmıyorlarsa da adını yaz buraya, bir daha kimsenin oradan alışveriş yapmaması için başlığa tam adresini yazalım.

Yasal yollara da başvurabilirsin ama bu ülkede yargı sisteminin sana vereceği cevap şu olacaktır: 5 TL için bizi uğraştırma...
5 TL değil, 5 kuruş bile olsa yargılanması gerekir. Parasında değilim neden milleti kandırıyorlar. Kimse umursamaz ise bu gibi olaylar daha fazla artacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı