Elektronik Leven 2 TB 3500MB/s-3000MB/s M.2 SSD 2099 TL

Yukarıda laven yazıyor, aşağıda laves yazıyor. Riskli bir yatırım olabilir.

Recep hocam https://www.hepsiburada.com/leven burada birçok ürün yaptığını görüyorum firmanın bende aldım değerlendirmelerde herkes memnun ayrıca leven markası lares modeli sanırsam birçok modelde lares etiketi var sanırsam ASUS ROG gibi bir şey :D

Burada detaylı bir incelemede mevcut. Firma kaçak bir firma değil resmi bir firma siteside var videoda detaylı anlatıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep hocam https://www.hepsiburada.com/leven burada birçok ürün yaptığını görüyorum firmanın bende aldım değerlendirmelerde herkes memnun ayrıca leven markası lares modeli sanırsam birçok modelde lares etiketi var sanırsam ASUS ROG gibi bir şey :D

Burada detaylı bir incelemede mevcut. Firma kaçak bir firma değil resmi bir firma siteside var videoda detaylı anlatıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de anlattım ama...

Yaklaşık 1 ay önce aldım. Aynı paraya 1 TB alacağıma 2 TB aldım ve memnunum. Bahsedilen değerleri görebiliyorum. Yurt dışında ürün 5 sene garantili satılıyor. Almadan önce guru3d incelemesi yardımcı oldu.

Bu arada "Lares" Leven markasının seri ismi gibi. nasıl ki Asus ROg var bunda da Lares serisi var. Marka takıntılı arkadaşlar bulaşmasın. Hızlı 2 TB cihaz isteyen kaçırmasın.

Son düzenleme:
Yaklaşık 1 ay önce aldım. Aynı paraya 1 TB alacağıma 2 TB aldım ve memnunum. Bahsedilen değerleri görebiliyorum. Yurt dışında ürün 5 sene garantili satılıyor. Almadan önce guru3D incelemesi yardımcı oldu.

Bu arada "lares" leven markasının seri ismi gibi. Nasıl ki ASUS ROG var bunda da lares serisi var. Marka takıntılı arkadaşlar bulaşmasın. Hızlı 2 TB cihaz isteyen kaçırmasın.

Aynen katılıyorum ama insanlar bir şeyi araştırmadan nasıl bu kadar ön yargılı oluyor anlamış değilim hemen kötülüme kampanyası yapılıyor :D

Aynen katılıyorum ama insanlar bir şeyi araştırmadan nasıl bu kadar ön yargılı oluyor anlamış değilim hemen kötülüme kampanyası yapılıyor :D
Recep Baltaş istifa! 😃
Şaka bir yana alternatif markaları aşırı seviyorum. Bıktım Asus, Msi, Samsung, Apple, Razer, Intel güzellemelerinden. Özellikle de Asus. Bizim millet seviyor galiba adı duyulmuş ama fiyatını hiç hak etmeyen şeyleri.

Recep Baltaş istifa! 😃
Şaka bir yana alternatif markaları aşırı seviyorum. Bıktım ASUS, MSI, Samsung, Apple, Razer, Intel güzellemelerinden. Özellikle de ASUS. Bizim millet seviyor galiba adı duyulmuş ama fiyatını hiç hak etmeyen şeyleri.

Büyümek isteyen dünya pazarında kendine yer bulmak isteyen firmalar genelde başarılı oluyor. Bilindik markalar gösteriş ve marka değerinden çok para kazanıyor.

Zamanında sadece AliExpress de satılan netac ssd vardı o zamanlar AliExpress in en ucuz ssd leri idi almadım şimdi Türkiye de resmi satışı var ve büyük markalar ile aynı fiyata. Reklam için bir süre zarar ederek satmak zorundasınız bilindik ve bilinmedik aynı yada yakın fiyat ise kimse bilmediğe o parayı vermez. Her zaman bilindik markanın kötü ürünü alacağıma kötü markanın tavsiye edilen ürününü alırım mesela rampage drop plus gibi

Yapmamı istediğiniz bir test varsa söyleyin. İstediğiniz ayarlarda test yapabilirim. Bu arada daha önce Kingston kc2500 512gb kullanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı