LG 22" 22MK400H-B 1ms 75Hz Nasıldır?

Ben 530 ₺ fiyatından aldım memnunum. Görüntü vermesi yetiyor bana. 144 Hz için oyunlarda 144 Hz gören bir kartınız olması gerek. RX 570 bu seviyelere her oyunda çıkacak bir kart değil, CS:GO 720P gibi ayarlarda oynuyorsanız alabilirsiniz.

Sisteminize göre uygun bir monitör, fiyatı da iyi bence o paraya başka benzeri bulamazsınız büyük ihtimalle. Ancak bir uyarıda bulunayım, bende 430 olan modeli var. 400 ve 430 modelinin gecikme süresini en düşük ayara getirdiğinde görüntü bozulmaları oluşabiliyor. Benim için çok önemli değil dersen gecikme süresi Faster yerine Fast olarak oynarsınız. İşinizi görecek bir monitör parasının hakkını verir.

Ben 530 ₺ fiyatından aldım memnunum. Görüntü vermesi yetiyor bana. 144 Hz için oyunlarda 144 Hz gören bir kartınız olması gerek. RX 570 bu seviyelere her oyunda çıkacak bir kart değil, CS:GO 720P gibi ayarlarda oynuyorsanız alabilirsiniz.
Hocam aslında bana da görüntü vermesi yetecektir.Yani monitörler hakkında herkes bir şey diyor kafam karıştı.Benim için sıkıntısız olması daha önemli.CSGO'da çok etkiler mi 75Hz olması?Diğer yüksek yeni oyunları da oynamayı düşünüyorum.Kararsız kaldım.

Hocam aslında bana da görüntü vermesi yetecektir.Yani monitörler hakkında herkes bir şey diyor kafam karıştı.Benim için sıkıntısız olması daha önemli.CSGO'da çok etkiler mi 75Hz olması?Diğer yüksek yeni oyunları da oynamayı düşünüyorum.Kararsız kaldım.
75 Hz ortak bir değer aslında. RX 570 kullanıcısıyım, oyunlarda 75 Hz yakalayabilecek bir ekran kartı bu yüzden daha etkili olacaktır. İçiniz rahat olsun alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı