LG 22MK400H-B monitör 75 Hz olmuyor

atablood.x

Hectopat
Merhaba benim LG 22MK400H-B monitörüm var 75 Hz 1 ms fakat 75 Hz i kullanamıyorum. GTX 960 ekran kartım var ama HDMI girişi aşındıgından bozuldu. Display Port to HDMI adaptörü kullanıyorum. Adaptör kullandıgım için 75 Hz kullanamıyorum sanırım bunu 75 Hz olarak kullanmanın bir yolu var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönüştürücü ile 75 Hz alabilmeniz gerekiyor. Masaüstü grafik seçeneklerinde 75 Hz çıkmıyor ise NVIDIA Denetim Masası çözünürlük değiştirme PC kısmına da bir göz atın.

Uygulama üzerinden 75 Hz oluyor fakat bunu yaptıktan sonra bilgisayarı aç kapat yapınca ekran gelmiyor monitör ün kendine reset atmasını beklemem gerekiyor.

Merhaba benim LG 22MK400H-B monitörüm var 75 Hz 1 ms fakat 75 Hz i kullanamıyorum. GTX 960 ekran kartım var ama HDMI girişi aşındıgından bozuldu. Display Port to HDMI adaptörü kullanıyorum. Adaptör kullandıgım için 75 Hz kullanamıyorum sanırım bunu 75 Hz olarak kullanmanın bir yolu var mıdır acaba?
Dostum konu dışı ama bişe soracaktım belirttiğin monitör modelinin sonunda ki B ne anlama geliyor bende yeni aldım LG benimkinin sonunda da W var aldığım monitörün sonunda B olanı da vardı ama 1K fiyat farkı var o yüzden W olanı aldım

75 Hz alamama sebebiniz monitör kaynaklı da olabilir kullandığınız ara HDMI DP kablosuyla vs ilgili de olabilir sürücülerle ilgili de olabilir tek tek hepsini kontrol etmenizi öneririm.

75 Hz alamama sebebiniz monitör kaynaklı da olabilir kullandığınız ara HDMI DP kablosuyla vs ilgili de olabilir sürücülerle ilgili de olabilir tek tek hepsini kontrol etmenizi öneririm.

Monitör 75 Hz 1 ms onda sıkıntı yok driver falan yüklü onda da sıkıntı yok kablo ve döüştürücü ile alakalı bilgim olmadıgı için yazdım 75 Hz destekleyen dönüştürücü ve kablo linki biliyorsanız yazabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı