LG 22MN430M-B alınır mı?

Bütçe
En fazla 825tl

Fatih A

Hectopat
LG 22MN430M-B alınır mı? Yada LG 22MN430M-B kullanan var mı? Varsa görüşleri nasıldır? Sadece GTA 5 oynama amaçlı kullanacağım. Son olarak bu fiyat bandında daha iyileri var mıdır? Şimdiden teşekkürler. (Bütçe maksimun 825 TL, aşamam.)

IPS isteniyorsa maksimum 825TL bütçede alınabilir bir ürün.

Alternatif olarak, 4ms, 75Hz, VA panel.

O modelede baktım ama VA paneli kimse önermiyor bir de benim attığım daha şık duruyor diye onu tercih ettim. Öneriniz için teşekkürler.
Bu var hocam. Çerçevesiz ama 20TL fazla.
VA panel olduğu için bütçemi aşmaya değmez sanırım. Teşekkürler

BenQ GW2270H kullanıyordum ve ikinci bir monitör almak istedim. 11.11 indirimleri ile N11'den bu monitörü 700 TL'ye aldım. Gayet iyi olduğunu söyleyebilirim fiyatına göre. IPS panel, 75HZ ve FreeSync olması hoş. Malzeme kalitesi BenQ'dan biraz daha aşağıda geldi fakat bu çok önemli bir şey değil zaten masanın üstünde duracak.

Elimdeki BenQ gerçek 8 BIT ve VA panel, bu monitör de 6 BIT+FRC ve IPS panel. BenQ'ya göre renkleri daha iyi gösterdiğini düşünüyorum ben. Kendisini ana monitörüm yaptım ve gayet memnunum.

Şikayet edebileceğim tek nokta kablosu olabilir belki. Biraz fazla kısa ve fişine monitörün adaptörü gömülü. Laptop gibi.

Ürünü aldıysanız hayırlı olsun, o bütçeye eli yüzü düzgün, güzel bir IPS panel.

Rica ederim.
Yok daha almadım ama alacağım. Sağolun
BenQ GW2270H kullanıyordum ve ikinci bir monitör almak istedim. 11.11 indirimleri ile N11'den bu monitörü 700 TL'ye aldım. Gayet iyi olduğunu söyleyebilirim fiyatına göre. IPS panel, 75HZ ve FreeSync olması hoş. Malzeme kalitesi BenQ'dan biraz daha aşağıda geldi fakat bu çok önemli bir şey değil zaten masanın üstünde duracak.

Elimdeki BenQ gerçek 8 BIT ve VA panel, bu monitör de 6 BIT+FRC ve IPS panel. BenQ'ya göre renkleri daha iyi gösterdiğini düşünüyorum ben. Kendisini ana monitörüm yaptım ve gayet memnunum.

Şikayet edebileceğim tek nokta kablosu olabilir belki. Biraz fazla kısa ve fişine monitörün adaptörü gömülü. Laptop gibi.
Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı