LG 24GN600-B mi, yoksa LG 24GN650-B mi?

Bütçe
2000TL

GreoqFhat

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yalnızca Amazon üzerinden alışveriş yapabileceğim için bir ikilemde kaldım.

1620200045649.png

Bu fiyata pivot standı olmayan, ancak Prime ile Amazon tarafından satılan ürünü mü yoksa,

1620200099839.png

Bu fiyata gamers_arena tarafından satılan pivot standı olan modelini mi tercih etmeliyim?

En mantıklı olan alttaki gibi görünüyor ancak değerlendirme sayısının azlığı, daha küçük bir firma olması, yalnızca bu firma tarafından satılıyor olması gibi birkaç etken aklımda soru işaretleri oluşturdu. Destek sağlarsanız sevinirim.
Ayrıca biraz derinlemesine araştırınca bu fiyat bandında da satın alınabilecek en mantıklı monitör olarak bu ürünü buldum, eğer aklınızda "bu fiyata bunu alacağına üzerine koyup bunu al" diyebileceğiniz monitörler varsa belirtirseniz sevinirim

Son düzenleme:
İkisi de değil. Monitör öneremem ama şunu söyleyebilirim. Evde 2. attoğınız monitör kullanılıyor her şeyinden memnunuz fakat ayaklığı çok kanser. Ek olarak VESA aparatı alamayacaksanız ikisini de tercih etmeyin. Oyunları monitöre yakın klavyeyi yamuk tutuyorsanız.

MSI G241 alabilirsiniz. İkisinin arasından 24GN650-B
Amazon üzerinde G241'in fiyatı 2300TL olduğu için maalesef o fiyat bandına kadar çıkamayacağım, tavsiyen için teşekkür ederim.
İkisi de değil. Monitör öneremem ama şunu söyleyebilirim. Evde 2. attoğınız monitör kullanılıyor her şeyinden memnunuz fakat ayaklığı çok kanser. Ek olarak VESA aparatı alamayacaksanız ikisini de tercih etmeyin. Oyunları monitöre yakın klavyeyi yamuk tutuyorsanız.
90x40cm ebatlarında bir masam var, şimdi ölçülerine tekrar bakınca sanırım uyumsuz olacak gibi duruyor. VESA aparatına bütçe ayırmadım ihtiyaç duymayacağımı düşündüğüm için. Normal düz bir şekilde kullanırım klavye ve mouse'u o yüzden bir sorun teşkil eder mi acaba?

Sadece pivot değil Sviwel ve OSD menüsünde GN650-B daha iyi.

Amazon üzerinde G241'in fiyatı 2300TL olduğu için maalesef o fiyat bandına kadar çıkamayacağım, tavsiyen için teşekkür ederim.

90x40cm ebatlarında bir masam var, şimdi ölçülerine tekrar bakınca sanırım uyumsuz olacak gibi duruyor. VESA aparatına bütçe ayırmadım ihtiyaç duymayacağımı düşündüğüm için. Normal düz bir şekilde kullanırım klavye ve Mouse'u o yüzden bir sorun teşkil eder mi acaba?

Hocam ayaklık konusu çok sıkıntı hiçbir işlem yapma şansınız yok ama monitörü düz kullanırım falan diyorsan alınır bayağı kaliteli 2. olan.

Hocam ayaklık konusu çok sıkıntı hiçbir işlem yapma şansınız yok ama monitörü düz kullanırım falan diyorsan alınır bayağı kaliteli 2. olan.
Mümkünse aşağıdaki noktalar arasındaki mesafeleri ölçüp söyleyebilir misiniz? Teşekkürler.
1620220898250.png

Burada tek ayağın uzunluğunu,

1620221050270.png

Bu kısımda da kesişim noktasının hizasına mesafesini ölçüp söyleyebilirseniz çok memnun olurum (geometri sorusu soruyormuşum gibi oldu yanlış anlamaya mahal verdiysem kusura bakmayın)

Geri
Yukarı