LG 24GN600-B vs LG24GN650-B

dogukanavci0

Hectopat
İki monitörün aynı paneli kullandığı ve özelliklerinin aynı olduğu sadece 650 olanın pivot özelliğinin olduğu söyleniyor. Aslında 650-B almak istiyorum ama yalnızca tek bir satıcı satıyor ve maalesef o satıcı da daha önce yaşadıklarım ve yorumlardan dolayı çok iç açıcı bir satıcı değil. Bu sebeple aynı fiyatlara 600-B almak istiyorum. Sizce çok büyük bir eksikliği var mı 650'ye göre?

İki monitörün aynı paneli kullandığı ve özelliklerinin aynı olduğu sadece 650 olanın pivot özelliğinin olduğu söyleniyor. Aslında 650-B almak istiyorum ama yalnızca tek bir satıcı satıyor ve maalesef o satıcı da daha önce yaşadıklarım ve yorumlardan dolayı çok iç açıcı bir satıcı değil. Bu sebeple aynı fiyatlara 600-B almak istiyorum. Sizce çok büyük bir eksikliği var mı 650'ye göre?
Aynı monitörü almayı planlıyorum. Panelleri arasında bir fark yok.

Benim PC masamın üst kısmı 650B'nin standlı haline dar geleceği için 600B düşünüyorum.

Bu arada 30 Mayıs'ta açılan konu. Belki konu sahibi satın alım yaptıysa bizimle bilgi paylaşır. @Lazoğlu61

Aynı monitörü almayı planlıyorum. Panelleri arasında bir fark yok.

Benim PC masamın üst kısmı 650B'nin standlı haline dar geleceği için 600B düşünüyorum.

Bu arada 30 Mayıs'ta açılan konu. Belki konu sahibi satın alım yaptıysa bizimle bilgi paylaşır. @Lazoğlu61
Aldım hocam monitörü varsa sorunuz sorabilirsiniz.

Sadece pivot farkı değil, Sviwel ve OSD menüsü farkları da var. GN650-B almaya değer.

Hocam GamersArena'nın kendi sitesinden satın aldım. Cuma günü sipariş verdim pazartesi elimdeydi.
Daha önce bu satıcıdan Gitti gidiyor üzerinden RAM almıştım ha bugün ha yarın kargoda diye diye 10 gün kargoya verilmemişti iptal etmek zorunda kalmıştım. Monitör siparişleri hakkında malum sitedeki şikayetleri okuyunca daha da endişelendim açık ürün yollanması, ölü piksel durumunda iade almaması, bozuk ürünü değişmemesi vs üzerine. Siz bir sıkıntı yaşamamışsınız anlaşılan.

Daha önce bu satıcıdan gitti gidiyor üzerinden RAM almıştım ha bugün ha yarın kargoda diye diye 10 gün kargoya verilmemişti iptal etmek zorunda kalmıştım. Monitör siparişleri hakkında malum sitedeki şikayetleri okuyunca daha da endişelendim açık ürün yollanması, ölü piksel durumunda iade almaması, bozuk ürünü değişmemesi vs üzerine. Siz bir sıkıntı yaşamamışsınız anlaşılan.

Amazon'dan al derim o farka değer sorun olursa Amazon iade alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı