LG 24GN600 vs HP X24ih

Mamacita

Hectopat
Sizce bu iki monitörden hangisi? Dünden beri çok araştırıyorum fakat aradığımı bulamadım. 21.5 TN panel kullanıyordum renk ve boyut arttırmak için IPS'e geçeyim dedim. Fps ağırlıklı oynuyorum film falan seyretmiyorum açıkcası. Bu fiyat bandında ghostingi az ışık süzmesi az olan hangisidir?

Son düzenleme:
Sabaha kadar LG bak bunu HP X24ih kullandığım halde söylüyorum ki iade edeceğim felaket IPS glow var hiç bulaşma paranla rezil olma.

Sabaha kadar LG bak bunu HP X24ih kullandığım halde söylüyorum ki iade edeceğim felaket IPS glow var hiç bulaşma paranla rezil olma.

Değerli yorumun için teşekkür ederim X24ih i çıkarttım gözden o zaman diğeri de alınabilir mi acaba ondan aşağı kalır yönü var mı o önemli artık.

24G2U için yorumlar neler nelere ulaştınız ghostingi ışık sızması vesaire?
forumda harika bir karsilastirma yapan var lg de bariz ışık sızması vardı renkler cansız aoc ta piksel sorunu yaşayanlar olmuş ve aoc da beyazlar rahatsız edici lg 2.0 hdmi destekli plastik kalitesi daha iyi ne yapacagim bilmiyorum şuan 2 monitörde indirimde dolar kuru her gecen gün artıyor kalakaldım .
24G2U için yorumlar neler nelere ulaştınız ghostingi ışık sızması vesaire?
LG aldım umarım siz haklı çıkarsınız

Son düzenleme:
Forumda harika bir karsilastirma yapan var LG de bariz ışık sızması vardı renkler cansız AOC'ta piksel sorunu yaşayanlar olmuş ve AOC da beyazlar rahatsız edici LG 2.0 HDMI destekli plastik kalitesi daha iyi ne yapacagim bilmiyorum şu an 2 monitörde indirimde dolar kuru her gecen gün artıyor kalakaldım.

LG aldım umarım siz haklı çıkarsınız

Ben şu an paramla rezil oluyorum mesela adamlar iade bile almıyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı